Reklama
Polecamy


Reklama

Już 5 lipca gwiazdy disco polo zagrają wielki koncert w Ostródzie! Zobaczcie kto wystąpi!

2020-07-03T11:30:00+02:00 Już 5 lipca gwiazdy disco polo zagrają wielki koncert w Ostródzie! Zobaczcie kto wystąpi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/juz-5-lipca-gwiazdy-disco-polo-zagraja-wielki-koncert-w-ostrodzie-zobaczcie-kto-wystapi-1593636955.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Disco polo powraca z wielkim hukiem. Wystąpią m.in. : Defis, Jorrgus, Exaited, Classic, Bayer Full, Milano i Andre

Reklama

Disco polo powraca z wielkim hukiem do stolicy tego gatunku! Telewizja Polska nie pomija Ostródy w kalendarzu koncertowym. Wakacyjna Trasa Dwójki, wzbudza wiele pozytywnych emocji.

Zobacz również: Dawid Narożny pracuje już nad nowym utworem. Będzie lepszy od debiutu "Nosiłem Kwiaty Ci"?!

Przed nami jeszcze 8 niezapomnianych wydarzeń muzycznych, setki największych gwiazd, godziny przygotowań, specjalne środki ostrożności i logistyka na najwyższym poziomie, a to wszystko po to, by fani muzyki tanecznej dostali jeszcze w tym roku show, które zapamiętają na długo!

Zeszłoroczny sukces Wakacyjnej Trasy Dwójki okazał się tak ogromny, że organizatorzy nie mieli wątpliwości, że również w tym roku wydarzenie odwiedzi największe miasta w Polsce! Pierwszy koncert za nami! Nowy Targ otworzył tegoroczną muzyczną podróż, pora na kolejny przystanek - tym razem Ostróda!

Znane z największych festiwali miasto, przywita 5 lipca rzeszę fanów oraz gwiazdy wielkiego formatu. Wystąpią m.in. : Defis, Jorrgus, Exaited, Classic, Bayer Full, Milano i Andre. Nie zabraknie także zespołów takich jak: Golec Uorkiestra, Halina Mlynkowa, Piersi, Alexiej Jarowienko i Don Vasyl.. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowany na żywo w TVP 2, a poprowadzą go Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel oraz Izabella Krzan!

Zobacz również: Legenda muzyki disco polo w powiększonym składzie! Ta zmiana nie umknęła fanom!

Będziecie oglądać w telewizji?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani disco polo wtargnęli na scenę podczas koncertu! Nagranie trafiło do sieci!
  2. Uwielbiana formacja Top Girls zdradza plany na ten rok! Tego się nie spodziewaliśmy!
  3. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.