Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus zdradził smaczki współpracy z grupą Trubadurzy | VIDEO

2016-09-17T15:39:46+02:00 Jorrgus zdradził smaczki współpracy z grupą Trubadurzy | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/09/jorrgus.png

ReklamaReklama


Ogólna

Jorrgus – który na rynku muzycznym istnieje od 2008 roku – od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na profesjonalizm przy tworzeniu nowych utworów. Dzięki temu ich produkcje stają się w gatunku disco polo charakterystyczne i niesztampo...

Reklama

Jorrgus – który na rynku muzycznym istnieje od 2008 roku – od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na profesjonalizm przy tworzeniu nowych utworów. Dzięki temu ich produkcje stają się w gatunku disco polo charakterystyczne i niesztampowe.

 

Zespół Trubadurzy powstał w Łodzi w 1965 roku. Z czasem stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup w Polsce, która po dzień dzisiejszy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Na początku czerwca wspomniane formacje udostępniły w sieci swoją wspólną produkcję pt. „Wysokie płoty tato grodził” z repertuaru Trubadurów.

 

Grupa Jorrgus podczas jednego z wywiadów zdradziła nam kilka smaczków dotyczących ich współpracy z legendarną grupą Trubadurzy. Myślicie, że był konflikt pokoleń?

 

Zobaczcie video

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!
  2. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.