2016-09-17T15:39:00+02:00 Jorrgus zdradził smaczki współpracy z grupą Trubadurzy | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/09/jorrgus.png

Jorrgus zdradził smaczki współpracy z grupą Trubadurzy | VIDEO

Redakcja , 17 Wrzesień 2016  15:39

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Jorrgus zdradził smaczki współpracy z grupą Trubadurzy | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Jorrgus – który na rynku muzycznym istnieje od 2008 roku – od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na profesjonalizm przy tworzeniu nowych utworów. Dzięki temu ich produkcje stają się w gatunku disco polo charakterystyczne i niesztampo...

Reklama

Jorrgus – który na rynku muzycznym istnieje od 2008 roku – od dłuższego czasu konsekwentnie stawia na profesjonalizm przy tworzeniu nowych utworów. Dzięki temu ich produkcje stają się w gatunku disco polo charakterystyczne i niesztampowe.

 

Zespół Trubadurzy powstał w Łodzi w 1965 roku. Z czasem stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup w Polsce, która po dzień dzisiejszy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

Na początku czerwca wspomniane formacje udostępniły w sieci swoją wspólną produkcję pt. „Wysokie płoty tato grodził” z repertuaru Trubadurów.

 

Grupa Jorrgus podczas jednego z wywiadów zdradziła nam kilka smaczków dotyczących ich współpracy z legendarną grupą Trubadurzy. Myślicie, że był konflikt pokoleń?

 

Zobaczcie video

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  2. Bardzo odważne zdjęcia gwiazdeczki disco polo! Ta kobieta to prawdziwa bogini!
  3. Ważne! Justyny Lubas z grupy Top Girls apeluje do fanów! Gwiazda disco polo stanęła w obronie koleżanek z zespołu!
  4. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  5. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  6. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami