Reklama


Reklama

Intymne zdjęcie w sieci! Błogie chwile w życiu wokalisty disco polo!

2019-10-24T07:00:00+02:00 Intymne zdjęcie w sieci! Błogie chwile w życiu wokalisty disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/blogie-chwile-w-zyciu-wokalisty-disco-polo-intymne-zdjecie-w-sieci-1571863557.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/atus_ka/
Reklama


Ogólna

Prawda, że są przecudowni?

Reklama

Artysta disco polo na brak zajęć w życiu nie może narzekać. Jednak w natłoku obowiązków nie zapomina o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze. W świecie disco polo nie ma czasu na pauzę.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!

W dobie internetu i możliwości, jakie czekają na nas na każdym kroku, coraz więcej młodych ludzi decyduje się na podjęcie próby, aby spróbować swoich sił w branży muzycznej. Z początku mogłoby się wydawać, że ten świat jest, jak bajka. Koncerty, eventy i zdjęcia z fanami. Aczkolwiek nic bardziej mylnego.

Od kuchni w świecie disco polo jest zupełnie inaczej. Tysiące przejechanych kilometrów, nieprzespane nocy, mnóstwo dni poza domem bez bliskich i zmęczenie, które doskwiera po czasie spędzonym w busie między koncertami.

Bardzo łatwo można się w tył zatracić. Na szczęście bardziej doświadczeni wykonawcy wiedzą, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze.

Kariera karierą, ale najcenniejsza jest miłość i rodzina. Maciej Kuśmierz działający w branży pod pseudonimem artystycznym Maczo, doskonale o tym pamięta i nie dopuszcza do sytuacji, w której pozwoliłby sobie na zaniedbanie żony.

Oczywiście trzeba stwierdzić, że Aneta jest bardzo wyrozumiała i wspiera męża w jego życiu zawodowym. Wystarczy wejść na jej konto na Instagramie i przeczytać opis, pod ich ostatnim wspólnym zdjęciem, które potrafi chwycić za serce.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Prawda, że są przecudowni?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!
  2. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  3. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.