2021-05-18T15:02:00+02:00 Wesela 2021 bez występów zespołów i DJ! Czy to upadek branży muzycznej? Skąd wziąć muzykę?! https://disco-polo.info/uploads/news/imprezy-okolicznosciowe-bez-wystepow-zespolow-i-dj-czy-to-upadek-branzy-muzycznejjpg.jpg

Wesela 2021 bez występów zespołów i DJ! Czy to upadek branży muzycznej? Skąd wziąć muzykę?!

Redakcja , 18 Maj 2021  15:02
Wesela 2021 bez występów zespołów i DJ! Czy to upadek branży muzycznej? Skąd wziąć muzykę?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Muzycy nie mogę grać na weselach! Zakaz grania dla publiczności nie został zniesiony!

Reklama

Branża rozrywkowa, w tym muzyczna, powoli zaczyna podnosić się po nokaucie, jaki zafundowała jej pandemia koronawirusa. Przedwczesna radość nie jest jednak wskazana, gdyż sytuacja nie wygląda tak kolorowo, jakbyśmy chcieli. Czy zatem uzbrojenie się w cierpliwość to dobry pomysł?

Zobacz również: Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA

WRACAJĄ WESELA, LECZ BEZ ORKIESTRY

Kilka dni temu wróciła możliwość organizacji ślubów, komunii czy innych imprez okolicznościowych. Sytuacja jednak nie wygląda tak, jakbyśmy wszyscy tego chcieli, bo wciąż obowiązują limity i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

Reklama

MUZYCY, ZESPOŁY DISCO POLO NIE MOGĄ GRAĆ NA WESELEACH 

Nie cieszy także fakt, że zespoły oraz DJ mają zakaz grania dla publiczności, zatem wiele osób o dobrej muzyce na żywo może zapomnieć. Ludzie jednak nie odpuszczają tak łatwo i wymyślają sposoby na obejście przepisów prawa.

Jakie opcje mają organizatorzy imprez? Tradycyjne występy przed publicznością w chwili obecnej nie wchodzą w grę, jednak wyjściem z sytuacji jest granie w formie zdalnej bądź samodzielna obsługa muzyczna przez gości.

SKĄD WZIĄĆ MUZYKĘ NA WESELU?!

Obejście przepisów pozwala na granie „do kotleta” lecz wówczas nie ma mowy o żadnym tańcu. Innym ciekawym rozwiązaniem jest zaproszenie muzyków jako gości, bo goście gościom mogą umilać zabawę dobrą muzyką. Wszyscy jednak liczą na to, że rządzący naniosą stosowne poprawki do obowiązujących przepisów.

Reklama

Zobacz również: Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Największe weselne hity disco polo 2018
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  2. Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
  3. Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!
  4. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła ciało! Fani komplementują artystkę 'Jesteś utalentowana i piękna'
  5. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  6. Popularna wokalistka disco polo zachwyciła w stroju kąpielowym! W sieci już dawno nie było tak gorąco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami