2024-03-17T10:05:00+01:00 Wokalista Disco Polo wkracza na polityczną scenę! To już pewne! Hubert Dzikołowski wystartuje w wyborach! Poznaj historię Huberta Dzikołowskiego - od wszechstronnego muzyka disco polo do kandydata na radnego w Gminie Promna. Młody, utalentowany, gotowy na nowe wyzwania! https://disco-polo.info/uploads/news/hubert-dzikolowski-z-muzyki-disco-polo-na-polityczna-scenejpg.jpg Disco-Polo.info

Wokalista Disco Polo wkracza na polityczną scenę! To już pewne! Hubert Dzikołowski wystartuje w wyborach! Dobry krok?


Poznaj historię Huberta Dzikołowskiego - od wszechstronnego muzyka disco polo do kandydata na radnego w Gminie Promna. Młody, utalentowany, gotowy na nowe wyzwania!

Autor: Adam Begier, 17 Marzec 2024  10:05
Źródło zdjęć: facebook.com/dzikuoficjalny
Wokalista Disco Polo wkracza na polityczną scenę! To już pewne! Hubert Dzikołowski wystartuje w wyborach! Dobry krok?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
 2. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
 3. MEGA PREMIERA: Demeters - "Ożenię się"
Reklama

  Hubert Dzikołowski, znany dotąd głównie jako wszechstronny muzyk disco polo, wkroczył na arenę lokalnej polityki. Jego decyzja o starcie w wyborach samorządowych do Rady Gminy Promna zaskoczyła wielu.

  Hubert Dzikołowski​ z Pelinowa

  Hubert, pochodzący z małej miejscowości Pelinów, już od młodości wykazywał się niezwykłą pasją do muzyki. Jego wszechstronność artystyczna jest imponująca: gra na wielu instrumentach, od klawiszowych po gitarę basową, trąbkę i saksofon, a także samodzielnie komponuje i produkuje muzykę. Przy tym wszystkim nie zapomniał o kształceniu, zdobywając wykształcenie technika informatyka i kontynuując naukę w Akademii Realizacji Dźwięku. Swoją karierę w branży disco polo zapoczątkował jako "Dziku", zdobywając serca publiczności w popularnych talent show i koncertach.

  Z Muzyki disco polo do Samorządu

  Decyzja Huberta o kandydowaniu do Rady Gminy Promna pokazuje jego zaangażowanie w lokalną społeczność. Mimo młodego wieku, 25-letni artysta dostrzega potrzebę rozwoju kultury i edukacji muzycznej w regionie. Jego program zawiera punkty takie jak organizacja zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży, rozwój gminnej orkiestry oraz organizowanie potańcówek i imprez lokalnych.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Należy podkreślić, że Dzikołowski nie jest jedynym artystą w regionie, który postanowił wkroczyć w świat polityki. Trend ten wydaje się coraz bardziej popularny, co może świadczyć o nowym spojrzeniu na rolę artystów w społeczności lokalnej.

  Hubert Dzikołowski, choć jest młody, ma już na swoim koncie znaczące osiągnięcia artystyczne i teraz chce przełożyć swoje doświadczenia na płaszczyznę samorządową. Jego kandydatura do Rady Gminy Promna może być początkiem nowego rozdziału w jego życiu, a jednocześnie ważnym krokiem w kierunku rozwoju kultury i sztuki w regionie. Czy jego wszechstronne talenty i entuzjazm przyniosą mu zwycięstwo? Jedno jest pewne – Hubert Dzikołowski już teraz wprowadza świeże powiewy w lokalną politykę.

  Zobacz również: Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO

  Reklama

  DZIKU - Za Nich i Za Nas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. MiłyPan szczerze o relacji z grupą Topky "się trochę gryziemy artystycznie"! Czy fani mogą liczyć na DUET?!
  2. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
  3. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!
  4. Żona Dawida Narożnego SZOKUJE na Instagramie! Wygląda jak TRUSKAWKOWA Królowa?! Fani komentują
  5. Arek Kopaczewski znów zachwyca: Nowa wersja hitu "Będziesz przy mnie" zespołu Boys
  6. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  7. Zenon Martyniuk śpiewa hit kolegów z branży - Classic! Jak król disco polo poradził sobie z legendarnym utworem?!
  8. Niespodzianka na scenie: Dawid Narożny zaskoczył tym na 18-stce Zuzi! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie