Reklama


Reklama

Halina Frąckowiak zaśpiewa dla Zenona Martyniuka?! Król disco polo wybrał piosenkę!

2020-01-10T13:40:00+01:00 Halina Frąckowiak zaśpiewa dla Zenona Martyniuka?! Król disco polo wybrał piosenkę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/halina-frackowiak-zaspiewa-dla-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-wybral-piosenke-1578590759.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe fot. Marek Kwiecień
Reklama


Życie gwiazd

Teraz to już pewne - jak poinformował Super Express w filmie „Zenek” zaśpiewa szanowna polska wokalistka Halina Frąckowiak

Reklama

Film „Zenek” będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę?! Nikt nie przypuszczał, że w filmie o królu disco polo, pojawią się gościnnie takie osobowości, jak Halina Frąckowiak. Teraz to już pewne - jak poinformował Super Express w filmie „Zenek” zaśpiewa szanowna polska wokalistka popowa i rockowa.

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Wyżej wspomniana Halina Frąckowiak zaśpiewa dobrze znany przebój Jarosława Kukulskiego. Film o życiu i drodze do kariery Zenka Martyniuka jest aktualnie tematem numer jeden. Jak widać, nie trzeba być z branży disco polo, żeby się zaangażować. Tym bardziej twórczość budzi ciekawość i powód do rozmów.

Okazało się, że utwór, który zostanie odśpiewany przez Halinę Frąckowiak, nie jest przypadkowy. Wiadomo, że artystka zaśpiewa piosenkę pod tytułem „Papierowy księżyc”. Okazuje się, że utwór miał szczególne znaczenie i wpływ na życie Zenka Martyniuka.

Rzekomo król disco polo zakochał się w tym kawałku podczas festiwalu w Opolu. Film „Zenek” na pewno będzie bardzo wyjątkowy, skoro zawarte w nim będą takie szczegółowe smaczki i wydarzenia, jakie miały miejsce w życiu Zenona Martyniuka.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!
  2. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!
  3. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.