Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-10T13:40:00+01:00 Halina Frąckowiak zaśpiewa dla Zenona Martyniuka?! Król disco polo wybrał piosenkę! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/halina-frackowiak-zaspiewa-dla-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-wybral-piosenke-1578590759.jpg
Reklama

Halina Frąckowiak zaśpiewa dla Zenona Martyniuka?! Król disco polo wybrał piosenkę!

Redakcja , 10 Styczeń 2020  13:40
Halina Frąckowiak zaśpiewa dla Zenona Martyniuka?! Król disco polo wybrał piosenkę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe fot. Marek Kwiecień
Reklama

Teraz to już pewne - jak poinformował Super Express w filmie „Zenek” zaśpiewa szanowna polska wokalistka Halina Frąckowiak

Reklama

Film „Zenek” będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę?! Nikt nie przypuszczał, że w filmie o królu disco polo, pojawią się gościnnie takie osobowości, jak Halina Frąckowiak. Teraz to już pewne - jak poinformował Super Express w filmie „Zenek” zaśpiewa szanowna polska wokalistka popowa i rockowa.

Zobacz również: Tragedia dla gwiazd disco polo. Zmarła jedna z najważniejszych dla nich osób!

Wyżej wspomniana Halina Frąckowiak zaśpiewa dobrze znany przebój Jarosława Kukulskiego. Film o życiu i drodze do kariery Zenka Martyniuka jest aktualnie tematem numer jeden. Jak widać, nie trzeba być z branży disco polo, żeby się zaangażować. Tym bardziej twórczość budzi ciekawość i powód do rozmów.

Okazało się, że utwór, który zostanie odśpiewany przez Halinę Frąckowiak, nie jest przypadkowy. Wiadomo, że artystka zaśpiewa piosenkę pod tytułem „Papierowy księżyc”. Okazuje się, że utwór miał szczególne znaczenie i wpływ na życie Zenka Martyniuka.

Rzekomo król disco polo zakochał się w tym kawałku podczas festiwalu w Opolu. Film „Zenek” na pewno będzie bardzo wyjątkowy, skoro zawarte w nim będą takie szczegółowe smaczki i wydarzenia, jakie miały miejsce w życiu Zenona Martyniuka.

Zobacz również: Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!
  2. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  3. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  4. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej