2024-02-23T16:54:00+01:00 Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie! Jorrgus, znany wokalista disco polo, prezentuje swój najnowszy singiel 'GPS' z wpływami latino. Sprawdź, jak zmienia oblicze gatunku https://disco-polo.info/uploads/news/jorrgus-z-mega-premiera-pt-gps-to-spore-zaskoczeniejpg.jpg Disco-Polo.info

Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!


Jorrgus, znany wokalista disco polo, prezentuje swój najnowszy singiel 'GPS' z wpływami latino. Sprawdź, jak zmienia oblicze gatunku

Autor: Adam Begier, 23 Luty 2024  16:54
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Jorrgus z mega premierą pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Classic w niezapomnianym hicie 'Jolka, Jolka' skradli całe Show!- zobacz występ na żywo! To najlepszy zespół disco polo | VIDEO
 2. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
 3. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!

  Jorrgus zaskakuje nowym singlem 'GPS'!

  Jerzy Szuj, szerzej znany jako Jorrgus, jest postacią nieodłącznie związaną ze sceną disco polo. Ten ceniony i lubiany artysta znów zaskakuje swoich fanów, tym razem prezentując swój najnowszy singiel pt. "GPS". Utwór ten, już teraz dostępny na łamach naszego serwisu Disco-Polo.info, zwiastuje nowy rozdział w karierze artysty.

  Latino wkracza na parkiet disco polo

  Co wyróżnia "GPS" na tle innych utworów disco polo? To z pewnością wpływ rytmów latino, które wprowadzają świeżą i ekscytującą energię do tradycyjnego brzmienia gatunku. Zmiana ta jest odbierana przez fanów jako odważny i ciekawy krok, który może zwiastować nowe kierunki w rozwoju disco polo.

  Do "GPS" powstał teledysk, który w doskonały sposób oddaje ducha i energię piosenki. Dynamiczne sceny i kolorowa oprawa wizualna doskonale komponują się z melodyjnym, latino brzmieniem utworu. Całość tworzy spójny i przemyślany projekt artystyczny, który z pewnością będzie cieszył się popularnością wśród szerokiej publiczności.

  Zapraszamy do oglądania najnowszego teledysku Jorrgusa i odkrywania razem z nim nowych brzmień w świecie disco polo. "GPS" już teraz dostępny jest w naszym serwisie. Czy ten utwór będzie kolejnym hitem na parkietach disco polo? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - Jorrgus nie przestaje zaskakiwać, co z pewnością cieszy jego fanów.

  Zobacz również: Nowy wizerunek gwiazd disco polo Topky! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka rozwalą system w 2024 roku?

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Co ty mi dasz ale to DRILL" w mocnej klubowej wersji! To będzie hit na parkietach?
  2. Wapniaczka zaskakuje rynek disco polo nowością "Mój Były ale to VIXA"! Utwór stanie się HYMNEM kobiet?!
  3. Carmelovi w nowym hicie: 'Ona Jest Jak Anioł'! Zobacz przedpremierę!
  4. Złote Obrączki" w nowej wersji: Odświeżony Hit Krystyny Giżowskiej podbije na nowo serca Polaków?!
  5. Maczo rozpala scenę disco polo nowością! Przedpremiera „Gorąca krew” już dostępna!
  6. Dawid Narożny z Piękni i Młodzi prezentuje "Miliony wersów" - Premiera pełna humoru i rytmów latino!
  7. Disco Ostróda 2024: Wielkie Gwiazdy, Niesamowite Emocje - POZNAJ SZCZEGÓŁY!
  8. Rewolucja Letnich Koncertów TVP2 - Bez Disco Polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie