Reklama


Reklama

Gwiazdy w szczerym polu! Zobaczcie jak spędza czas najpopularniejsze małżeństwo disco polo?

2020-05-24T08:30:00+02:00 Gwiazdy w szczerym polu! Zobaczcie jak spędza czas najpopularniejsze małżeństwo disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdy-w-szczerym-polu-zobaczcie-jak-spedza-czas-najpopularniejsze-malzenstwo-disco-polo-1589475171.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Reklama


Życie gwiazd

Wyjątkowy okres pandemii mocno ograniczył formy spędzania czasu, jednak ta para disco polo znalazła na to rozwiązanie

Reklama

Piękna majowa pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Gwiazdy disco polo również uwielbiają taką formę aktywności. Idole eksplorują parki, jeziora, szlaki turystyczne i inne mniej, lub bardziej popularne miejsca.

Zobacz również: Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!

Natomiast inni artyści, potrafią zadowolić się swoim podwórkiem i rozpalonym rusztem grilla, pełnym apetycznych przekąsek. Do osób szczególnie kochających się w łonie natury, należy małżeństwo Mejk, czyli Elwira i Mariusz.

Jak tylko rozpoczyna się sezon letni, a na niebie pojawią się pierwsze promienie ciepłego słońca, para ubiera swoje specjalne stroje motocyklowe i rusza w motorową trasę. Wyjątkowy okres pandemii mocno ograniczył formy spędzania czasu, jednak „Mejkowie” znaleźli na to rozwiązanie.

Zamieszkują oni piękne tereny Warmii i Mazur, więc nie brakuje im zacisznych miejsc na długie spacery, co pokazali na niedawno opublikowanej w sieci fotografii. Elwira i Mejk przechadzali się po zielonych polach i wdychali zdrowe, świeże powietrze! „Mieszczuchy” mogą pozazdrościć gwiazdom tego raju na ziemi!

Zobacz również: Wokalistka disco polo o przemijaniu! Gwiazda czuje się staro?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.