Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo wypowiedziały wojnę! Fani dołączyli do walki! VIDEO

2020-08-18T18:00:00+02:00 Gwiazdy disco polo wypowiedziały wojnę! Fani dołączyli do walki! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zespol-disco-polo-wypowiedzial-walke-wirusowi-zdumiewajaca-inicjatywa-1597751173.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/longandjuniorteam
Reklama


Życie gwiazd

Zebrany pod sceną tłum skandował i doskonale realizował to co zaplanował sławny duet

Reklama

Kilka miesięcy temu, świat disco polo wstrzymał oddech. Po dotarciu do Polski wirusa z Wuhan, wszelkie imprezy taneczne zostały odwołane lub przełożone.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Minęło trochę czasu i imprezowy oddech wrócił do miarowego tempa, ciągle jednak strasząc niekorzystnymi statystykami. Wojnę nieszczęsnej chorobie wypowiedział popularny zespół disco polo. 

Formacja Long & Junior, stworzyła specjalną przyśpiewkę wraz z dokładną instrukcją do wykonywania odpowiednich gestów, podczas swoich koncertów.

Dźwięczną treść z ochotą podłapali rozśpiewani fani: „PRAWA RĘKA W GÓRĘ LEWA RĘKA W GÓRĘ ZAKŁADAMY MASKI, STOIMY MUREM I NIE DAMY SIĘ, TEMU WIRUSOWI BO JESTEŚMY WSZYSCY ODLOTOWI”.

Zebrany pod sceną tłum skandował i doskonale realizował to co zaplanował sławny duet, jakby faktycznie uwierzono, że dzięki temu można skutecznie i na zawsze przepędzić wirusa.

Z takim zapałem i wiarą z pewnością się uda. Świetny występ został opublikowany w sieci i być może zainspiruje innych artystów, do podobnych inicjacji.

Sami zobaczcie efekt pomysłowości grupy Long & Junior.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.