Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-09T09:50:00+02:00 Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-jest-juz-w-sieci-1596458454.jpg
Reklama

Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!

Redakcja , 09 Sierpień 2020  09:50
Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czarująca, baśniowa wręcz treść, tworzy hymn dla zakochanych mężczyzn, chcących wyznać gorące uczucie ukochanej kobiecie

Reklama

Utwory z gatunku disco polo, kojarzą się głównie z szybkim tempem, taneczną charakterystyką i tematyką miłosną. Tak jak od każdej reguły, tak i od tej są wyjątki.

Zobacz również: Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Czasem powstają produkcje, które albo nie są w pełni poświęcone miłości albo ich muzyka jest nieco mniej taneczna, a bardziej romantyczna. Najnowszy numer od zespołu Skalar us, to jak najbardziej propozycja przepełniona miłosnym wyznaniem, ale muzyka towarzysząca lirycznej treści, daleka jest od najbardziej znanych, szalonych rytmów.

Piosenka pt. „Pokochaj mnie”, to bardzo spokojna kompozycja, przy której można odtańczyć tzw. „taniec przytulaniec”, lecz to w odsłuchu, ten kawałek wyrasta na prawdziwą perłę. Czarująca, baśniowa wręcz treść, tworzy hymn dla zakochanych mężczyzn, chcących wyznać gorące uczucie ukochanej kobiecie.

Na kilka pozytywnych słów, zasługuje także teledysk do utworu. Prosty, ale niezwykle wymowny obraz, tworzy doskonały klimat dla całego projektu. Przepiękna modelka jest ogromną optyczną wartością dla klipu.

Reakcje między nią, a przystojnym, zakochanym malarzem, powodują ciarki na całym ciele. Po obejrzeniu całości, nikt nie będzie czuć się zawiedziony.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) u boku najważniejszej kobiety w swoim życiu! Taka miłość zdarza się tylko raz!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!
  3. Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!
  4. Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej