2020-08-09T09:50:00+02:00 Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-jest-juz-w-sieci-1596458454.jpg

Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!

Redakcja , 09 Sierpień 2020  09:50
Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Czarująca, baśniowa wręcz treść, tworzy hymn dla zakochanych mężczyzn, chcących wyznać gorące uczucie ukochanej kobiecie

Reklama

Utwory z gatunku disco polo, kojarzą się głównie z szybkim tempem, taneczną charakterystyką i tematyką miłosną. Tak jak od każdej reguły, tak i od tej są wyjątki.

Zobacz również: Partnerka Dawida Narożnego wygrała proces w sądzie! To ONA była ofiarą w Zakopanem!

Czasem powstają produkcje, które albo nie są w pełni poświęcone miłości albo ich muzyka jest nieco mniej taneczna, a bardziej romantyczna. Najnowszy numer od zespołu Skalar us, to jak najbardziej propozycja przepełniona miłosnym wyznaniem, ale muzyka towarzysząca lirycznej treści, daleka jest od najbardziej znanych, szalonych rytmów.

Piosenka pt. „Pokochaj mnie”, to bardzo spokojna kompozycja, przy której można odtańczyć tzw. „taniec przytulaniec”, lecz to w odsłuchu, ten kawałek wyrasta na prawdziwą perłę. Czarująca, baśniowa wręcz treść, tworzy hymn dla zakochanych mężczyzn, chcących wyznać gorące uczucie ukochanej kobiecie.

Na kilka pozytywnych słów, zasługuje także teledysk do utworu. Prosty, ale niezwykle wymowny obraz, tworzy doskonały klimat dla całego projektu. Przepiękna modelka jest ogromną optyczną wartością dla klipu.

Reakcje między nią, a przystojnym, zakochanym malarzem, powodują ciarki na całym ciele. Po obejrzeniu całości, nikt nie będzie czuć się zawiedziony.

Zobacz również: Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!
  2. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!
  3. Ta NOWOŚĆ disco polo podbije weselne parkiety?! Fani Kordiana nie mają wątpliwości! Posłuchajcie piosenki!
  4. Poruszające wystąpienia gwiazdora disco polo! Artysta wzruszył wszystkich do łez!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama