Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?!

2020-08-09T09:50:00+02:00 Gwiazdy disco polo w hymnie dla zakochanych mężczyzn! Ta piosenka podbije sieć?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-jest-juz-w-sieci-1596458454.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Czarująca, baśniowa wręcz treść, tworzy hymn dla zakochanych mężczyzn, chcących wyznać gorące uczucie ukochanej kobiecie

Reklama

Utwory z gatunku disco polo, kojarzą się głównie z szybkim tempem, taneczną charakterystyką i tematyką miłosną. Tak jak od każdej reguły, tak i od tej są wyjątki.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Czasem powstają produkcje, które albo nie są w pełni poświęcone miłości albo ich muzyka jest nieco mniej taneczna, a bardziej romantyczna. Najnowszy numer od zespołu Skalar us, to jak najbardziej propozycja przepełniona miłosnym wyznaniem, ale muzyka towarzysząca lirycznej treści, daleka jest od najbardziej znanych, szalonych rytmów.

Piosenka pt. „Pokochaj mnie”, to bardzo spokojna kompozycja, przy której można odtańczyć tzw. „taniec przytulaniec”, lecz to w odsłuchu, ten kawałek wyrasta na prawdziwą perłę. Czarująca, baśniowa wręcz treść, tworzy hymn dla zakochanych mężczyzn, chcących wyznać gorące uczucie ukochanej kobiecie.

Na kilka pozytywnych słów, zasługuje także teledysk do utworu. Prosty, ale niezwykle wymowny obraz, tworzy doskonały klimat dla całego projektu. Przepiękna modelka jest ogromną optyczną wartością dla klipu.

Reakcje między nią, a przystojnym, zakochanym malarzem, powodują ciarki na całym ciele. Po obejrzeniu całości, nikt nie będzie czuć się zawiedziony.

Zobacz również: Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!
  3. Piosenka disco polo z potencjałem na weselny szlagier podbija sieć. Sprawdźcie koniecznie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.