Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca premiera prosto z USA! To będzie nowy hit disco polo?!

2019-10-13T07:45:00+02:00 Gorąca premiera prosto z USA! To będzie nowy hit disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/goraca-premiera-prosto-z-usa-to-bedzie-nowy-hit-disco-polo-1570914654.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Myślicie, że tym kawałkiem Irek podbije klubowe parkiety?

Reklama

Grupa Skalar Us nagrała nowy utwór, który ma szanse rozkochać w sobie fanów muzyki tanecznej. Zespół muzyczny z Chicago SKALAR US to kontynuacja starej grupy SKALAR powstałej w Polsce.

Zobacz również: Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!

Jego założycielem, kompozytorem i wokalistą jest uzdolniony Ireneusz Perkowski. Co ciekawe, Irek zaaranżował sam wszystkie swoje utwory i produkcje. Formacja SKALAR US wydaje również piosenki na składankach w Polsce. Zespół jest doskonale znany nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Do najpopularniejszych piosenek zalicza się między innymi „Ciało Twe” , „Wszystko dla Ciebie” czy też „Daleko jesteś”. Grupa występuje między innymi w USA, Kanadzie. Ireneusz Perkowski w ostatnim czasie pracował nad najnowszym utworem, który w końcu został przestawiony światu.

Piosenka jest niezwykle optymistyczna i została zatytułowana „Bawmy się”. Irek ma bardzo charakterystyczne utwory. Jego twórczość pamięta lata 90- te, co idzie odczuć w jego aranżacjach.

Jest to bardzo chwytliwe połączenie. Większość fanów ten okres uważa za najważniejszy jeśli chodzi o muzykę disco polo. Wydaje się, że jest to idealna propozycja, aby nie dać się jesiennej chandrze.

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Myślicie, że tym kawałkiem Irek podbije klubowe parkiety?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!
  2. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.