2022-12-14T20:06:00+01:00 Tak wyglądają żony największych GWIAZD disco polo! Trudno się dziwić, że FANKI nie mają szans! Gwiazdy disco polo pokazują swoje żony! Jak wyglądają małżonki znanych wokalistów? Akcent, Boys, Bayer Full, Sławomir https://disco-polo.info/uploads/news/tak-wygladaja-zony-najwiekszych-gwiazd-disco-polo-trudno-sie-dziwic-ze-fanki-nie-maja-szansjpg.jpg

Tak wyglądają żony największych GWIAZD disco polo! Trudno się dziwić, że FANKI nie mają szans!

Autor: Adam Begier , 14 Grudzień 2022  20:06
Tak wyglądają żony największych GWIAZD disco polo! Trudno się dziwić, że FANKI nie mają szans!
Źródło zdjęć: AKPA, Jan Pac, Mateusz Jagielski / East News, tvn.pl, polsat.pl,

Gwiazdy disco polo pokazują swoje żony! Jak wyglądają małżonki znanych wokalistów? Akcent, Boys, Bayer Full, SławomirReklama

  Reklama

  Artyści disco polo zwykle starają się ukrywać swoje życie prywatne. Zdarza się, że jest ono publicznie pokazywane, zwłaszcza kiedy jest się na szczycie popularności, czy to w branży muzycznej czy w show-biznesie. Nie od dziś wiadomo, że piosenki disco polo są nierozłącznym elementem dobrej zabawy, a ich najpopularniejsi twórcy działają w branży bardzo długo. Do największych postaci na muzycznym rynku należą Marcin Miller (Boys), Zenon Martyniuk (Akcent), Sławomir, Sławomir Świerzyński (Bayer Full). Wszyscy  wspomniani panowie mają żony, które towarzyszą im w muzycznej drodze i wspólnie pozują w blasku fleszy. Żony pozostałych artystów starają się jednak stronić od jakichkolwiek mediów. Najpopularniejsze gwiazdy disco pokazują swoje żony. Jak wyglądają małżonki wspomnianych przedstawicieli nurtu disco polo? 

  Zobacz również: Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!

  POPULARNOŚĆ A ŻYCIE PRYWATNE. JAK ŻONY WSPIERAJĄ SWOICH MĘŻÓW – DISCOPOLOWCÓW?

  Marcin Miller w branży disco polo jest już przeszło 30 lat. Od samego początku muzycznej przygody w jego poczynianiach wspiera go żona Anna. Wokalista zespołu Boys w roku 2020 obchodził perłowe gody, czyli trzydziestolecie małżeństwa. Marcin poznał Anię w 1988 roku, zanim jeszcze stał się gwiazdą. Dopiero w roku 1990 podjął ważną decyzję i stanął na ślubnym kobiercu. Z owocu małżeństwa para doczekała się pociech: synów Adriana i Alana. Obecnie są szczęśliwymi dziadkami, ponieważ starszy syn -  Alan -  w 2017 roku powiedział sakramentalne „Tak”, a rok później został ojcem.

  Zenon Martyniuk to niewątpliwy król disco polo. Przeboje „Biorę urlop od Ciebie” czy „Przez Twe oczy zielone” znane są nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W muzycznej przygodzie towarzyszy mu żona Danuta, z którą w sakramentalnym związku jest już trzydzieści trzy lata. Para powiedziała sobie sakramentalne „Tak” 4 lutego 1989 r., zaś 1 sierpnia tego samego roku pojawił się na świecie ich syn Daniel. Od niedawna żona artysta zaczęła dbać o swoją sylwetkę, ponieważ hejterzy nie dawali jej spokoju. Za jej namową, również król disco polo, Zenon postanowił wziąć się za siebie i zrzucić parę kilogramów.

  Kajra – a właściwie Magdalena Kajrowicz to aktorka znana z seriali: „Chichot losu”, „Na dobre i na złe” czy „Rezydencja”. Jej mężem jest popularny aktor i piosenkarz, Sławomir, którego największy hit – Miłość w Zakopanem – po dziś rozbrzmiewa w stacjach radiowych. Para poznała się na studiach, a przed ołtarzem stanęła 3 sierpnia 2011 roku. Samo wesele – jak donoszą media – trwało aż tydzień. Para poznała się na studiach, lecz uczucie przyszło do nich w Stanach Zjednoczonych, gdzie Kajra pracowała jako kelnerka w jednej z restauracji, do której Sławomir często przychodził. Kajra towarzyszy mężowi w każdej trasie koncertowej, śpiewając razem z nim na scenie.

  Bayer Full to najdłużej istniejący w branży muzycznej zespół. Jego liderem i wokalistą jest Sławomir Świerzyński. Formacja wylansowała wiele utworów, a także była obiektem zainteresowań w 2010 roku, kiedy to ogłoszono, że grupa zamierza podbić chiński rynek. Sławomir Świerzyński jest w szczęśliwym związku małżeńskim już blisko 40 lat. Wokalista zanim jednak rozpoczął karierę discopolową, był organistą w kościele. Jego żoną jest Renata Świerzyńska. Renata, zanim wyszła za mąż za sławnego gwiazdora, była jego uczennicą.  Para zaczęła się ze sobą spotykać, kiedy dziewczyna miała zaledwie szesnaście lat, wówczas wokalista – dwadzieścia cztery.

  Reklama

  Grupa Weekend od 2000 roku bawi swoimi utworami. Zespół powstał z inicjatywy Radka Liszewskiego. Do najbardziej znanych utworów należy wylansowany w 2012 roku utwór „Ona tańczy dla mnie”. W muzycznej przygodnie, Radka wspiera jego żona Dorota.  Dorota oraz Radek nie tylko chodzili do tej samej szkoły, ale również pochodzą z tej samej miejscowości. Wokalista zespołu Weekend poznał ukochaną podczas jednej z dyskotek. Zaiskrzyło między nimi od pierwszego tańca.

  Tomasz Niecik, a właściwie Tomasz Niecikowski to muzyk, który zasłynął z przeboju „Cztery osiemnastki”. W branży muzycznej jest już przeszło dwadzieścia lat. Początkowo związany z zespołem Weekend, gdzie pełnił rolę tancerza, od 2008 występuje na scenie jako wokalista swojego projektu. Jego żoną jest Luiza Szyszkowska. Zanim stała się żoną muzyka, była ogromną fanką przeboju „Cztery osiemnastki”.  Jej wielkim marzeniem było to, aby Tomek zakochał się w niej. Kobieta nawet wypisywała wiadomości do muzyka i robiła wszystko, aby Niecik zwrócił na nią uwagę. Po wielu próbach Luiza dostała się na plan jednego z teledysków, gdzie nawiązała bliższą znajomość z piosenkarzem. W 2017 roku spełniło się jej marzenie, bowiem stanęła z Tomkiem przed ołtarzem.

  Czadoman – a właściwie Paweł Dudek – to artysta, którego charakterystyczny wokal zna każdy fan disco polo. To twórca wielu imprezowych utworów, lecz do najbardziej popularnych zaliczany jest wydany w 2014 roku przebój „Ruda tańczy jak szalona”. To dzięki tej produkcji kariera Czadomana poszybowała w górę. Czadoman prócz disco, tworzy również muzykę z pogranicza popu pod własnym nazwiskiem.  Muzyk chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, w tym również wspólnymi chwilami spędzonymi z żoną.  Żoną Pawła jest Mirosława, z którą małżeństwo tworzy już  trzynaście lat.

  Dawid Narożny – wokalista o którym w ostatnim czasie jest dość głośno za sprawą utworu „Alkoholiczka” jest obecnie w drugim związku. Jego pierwszą żoną była Magdalena Narożna z domu Wolińska, z którą założył zespół Piękni i Młodzi. Niestety, wskutek nieporozumień oraz pewnych zgrzytów małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w 2019 roku para rozstała się po siedmiu latach. Po rozwodzie, wolny elektron Dawid, poznał Joasię, z którą się związał. Para poznała się 3 listopada 2019 roku, w 2020 roku na świat przyszedł ich syn Marcel, zaś 12 sierpnia 2021 roku – Dawid i Joanna pobrali się. Do dzisiaj są zgodni i wzajemnie się wspierają. Często pokazują się w mediach razem.

   

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik zaskakujacy-wystep-slawomira-i-kajry-zaspiewali-wielki-hit-disco-polo-reakcja-fanow-zdumiewajpg.jpg_0..jpg
  Plik weekend żona.jpg_4..jpg
  Plik czadoman żona.jpg_3..jpg
  Plik Marcin Miller - żona.jpg_2..jpg
  Plik dawid narożny żona.jpg_1..jpg
  Plik tomasz niecik żona.jpg_0..jpg
  Plik bayer full żona.jpg_0..jpg
  Plik zony-Disco-Polo-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  2. Dlaczego disco polo jest popularne?
  3. Nowe oblicze hitu: Rompey i ich „W Leonie” w nowej odsłonie
  4. Posłuchaj jako pierwszy! Subacik - Gorąca!
  5. PILNE! Dramatyczne chwile: Darius von Prais na pokładzie tonącego promu! Nie ma z nim kontaktu!
  6. Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band
  7. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  8. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych prezentuje album - kolekcjonerskie wydanie pełne hitów

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie