2023-09-29T08:30:00+02:00 Gwiazdy disco polo i ich zaskakujące emerytury: Sławomir Świerzyński żyje jak król, mimo głodowej emery Sławomir Świerzyński i inne gwiazdy disco polo zaskakują niskimi emeryturami od ZUS. Mimo to, artysta żyje w luksusie, posiada jacht i zbiór dorożek https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdy-disco-polo-i-ich-zaskakujace-emerytury-slawomir-swierzynski-zyje-jak-krol-mimo-glodowej-emeryturyjpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazdy disco polo i ich zaskakujące emerytury: Sławomir Świerzyński żyje jak król, mimo głodowej emerytury!


Sławomir Świerzyński i inne gwiazdy disco polo zaskakują niskimi emeryturami od ZUS. Mimo to, artysta żyje w luksusie, posiada jacht i zbiór dorożek

Autor: Adam Begier, 29 Wrzesień 2023  08:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gwiazdy disco polo i ich zaskakujące emerytury: Sławomir Świerzyński żyje jak król, mimo głodowej emerytury!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skazani na sukces?! 5 mln na koncie grupy Łobuzy! Gwiazdy disco polo na szczycie popularności?!
 2. To był hit lat '90! Posłuchaj jak przebój grupy Kolor "Pierwsza miłość" brzmi w nowej odsłonie.
 3. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!

  ZUS niejednokrotnie zaskakuje swoimi wyliczeniami, a jednym z najnowszych przykładów jest historia Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full, któremu przyszła głodowa emerytura wynosząca 386 złotych. Niemniej jednak, Świerzyński ma się czym pochwalić, a jego majątek z pewnością robi wrażenie. Nie jest jedyny w branży disco polo, którego losy emerytalne budzą zdziwienie. Inne znane postacie, takie jak Marek Piekarczyk czy Michał Wiśniewski, również muszą radzić sobie z niskimi świadczeniami.

  Głodowe emerytury to niestety smutna rzeczywistość wielu polskich artystów. Marek Piekarczyk otrzymuje zaledwie 8 złotych miesięcznie, co zmusza go do aktywności zawodowej pomimo sędziwego wieku. Podobnie jest w przypadku Michała Wiśniewskiego z emeryturą 200 złotych czy Krzysztofa Cugowskiego, który musi zadowolić się kwotą 1000 złotych.

  Jednak nawet z tak skromnymi świadczeniami, gwiazdy disco polo nie tracą zapału do życia i pracy. Świerzyński i jego zespół nadal cieszą się popularnością i sukcesami, sprzedając miliony albumów i koncertując zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Bogactwo Mimo Skromnej Emerytury: Życie Sławomira Świerzyńskiego

  Sławomir Świerzyński to żywy dowód na to, że niska emerytura nie musi oznaczać trudnego życia. Jego zespół, Bayer Full, sprzedał prawie 20 milionów albumów, a muzyk ma na koncie również udaną karierę w Chinach. Dodatkowo, za każdy koncert Bayer Full otrzymuje od 20 do 25 tysięcy złotych, a specjalne występy w telewizji są jeszcze bardziej dochodowe.

  Jako lider jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce, Świerzyński cieszy się komfortowym życiem. Posiada dwa samochody, z których jeden to ekskluzywny chiński pickup ZX Grand Tiger, a drugi to Fiat Scudo, służący do podróży koncertowych. Ponadto, jego największą dumą jest luksusowy jacht wart ponad 100 tysięcy złotych, sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych. Wokalista jest również właścicielem imponującej kolekcji dorożek i prowadzi ich wypożyczalnię.

  Mimo niewielkich świadczeń emerytalnych, Świerzyński i inni artyści disco polo nie tracą optymizmu i nadal spełniają swoje marzenia. Ich historie są inspiracją dla fanów i dowodem na to, że sukces można osiągnąć, nawet gdy emerytura nie jest tak hojna, jakbyśmy sobie tego życzyli.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zaskakujący zwrot akcji! Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” znowu samotny – oto powód!
  2. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
  3. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?
  4. Szokujący nowy look Emilii z "Daj To Głośniej"! Nie uwierz, jak prezentuje się znana gwiazda disco polo!| ZDJĘCIA
  5. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
  6. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
  7. Są najlepsi?! Tak zespół disco polo Massive rozgrzał weselników! Goście byli zachwyceni! | VIDEO
  8. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie