2021-12-13T07:00:00+01:00 Gwiazda disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła i zaskakuje MEGA gorącą stylizacją! https://disco-polo.info/uploads/news/cudowna-gwiazda-disco-polo-zachwyca-modna-stylizacja-uwage-zwracaja-jej-gustowne-okularyjpg.jpg

Gwiazda disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła i zaskakuje MEGA gorącą stylizacją!

Redakcja , 13 Grudzień 2021  07:00
Gwiazda disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła i zaskakuje MEGA gorącą stylizacją!
Źródło zdjęć: instagram.com/mariia_markova_/

Znana artystka ze świata disco polo pokazała się w modnej stylizacji i gustownych okularach. Widok odbiera mowę!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Piękna modelka disco polo wygląda jak poważna pani profesor!

Zobacz również: Gwiazda disco polo Sylwia Morcinek Weź nie Pytaj na wyciągnięcie ręki! Urocza gwiazda disco polo wystawiła na aukcję wyjątkową ofertę!

Kobiety w disco polo lubią zaskakiwać odważnymi metamorfozami. Nawet najmniejsza zmiana w wyglądzie może skutkować lawiną komentarzy!

Reklama

Mariia Markova to śliczna modelka, która do naszego kraju przyjechała z Ukrainy. Niezwykłą urodą dziewczyny zainteresowała się branża disco polo, a wielu wykonawców tego nurtu zaangażowało artystkę do swoich produkcji. Jej twarz zdobi klipy takich zespołów jak: Milano, Mig, Voyager, Dandi Dance, czy Vip!

Mariia Markova jest modelką, która osiągnęła sporą popularność w sieci. Instagramowy profil ślicznej gwiazdy disco polo obserwuje już ponad 350 tysięcy osób! To naprawdę spory sukces, którego pozazdrościć może wiele konkurentek!

Nasza bohaterka regularnie umieszcza w mediach społecznościowych gorące zdjęcia, które zawsze wywołują u jej miłośników pozytywne emocje. Mariia Markova tym razem zaprezentowała się wszystkim w zupełnie nowej odsłonie! Ten widok aż zapiera dech w piersiach!

Mariia Markova pozuje w modnej stylizacji i gustownych okularach. Widok odbiera mowę!

Cudowna modelka disco polo zapozowała w modnych dżinsach, które idealnie pasują do jej zgrabnej figury. Markova ma na sobie także gustowne okulary, które nadały jej niezwykłego powabu. Artystka wygląda tutaj jak poważna pani profesor!

Fani modelki rozpływają się w komplementach.

“Przepiękna”

“Cudo”

“Fajny styl”

Reklama

Mariia Markova wytłumaczyła fanom powody swojej dłuższej nieobecności w sieci. Piękna artystka disco polo pochłonięta była egzaminami. Modelka już za kilka dni będzie miała obronę swojej pracy. Należy mieć więc nadzieję, że dziewczyna wszystkie zadania zaliczy śpiewająco!

Zobacz również: Cudowne wokalistki zespołu Szpilki kuszą ponętnymi zdjęciami i pięknymi uśmiechami Zobaczcie jak wyglądają nowe gwiazdeczki disco polo!

Reklama
Plik Mariia Markova - zdjęcia grudzień (1).jpg_5..jpg
Plik Mariia Markova - zdjęcia grudzień (6).jpg_4..jpg
Plik Mariia Markova - zdjęcia grudzień (5).jpg_3..jpg
Plik Mariia Markova - zdjęcia grudzień (4).jpg_2..jpg
Plik Mariia Markova - zdjęcia grudzień (3).jpg_1..jpg
Plik Mariia Markova - zdjęcia grudzień (2).jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo zszokowała wszystkich stylizacją! To co ma na głowie wzbudza największe zainteresowanie!
  2. Cudowne wokalistki zespołu Szpilki kuszą ponętnymi zdjęciami i pięknymi uśmiechami Zobaczcie jak wyglądają nowe gwiazdeczki disco polo!
  3. 20 milionów na koncie znanych gwiazd disco polo! Defis, MiłyPan i Bogdan Borowski zostawili konkurencję daleko w tyle!
  4. Cezary Pazura interpretuje znane hity disco polo! W jego wykonaniu brzmią jak wielkie dzieła literackie! | VIDEO
  5. Huczne urodziny znanej gwiazdy disco polo! Paula Karpowicz - Topky pokazała jak bawi | ZDJĘCIA
  6. Wielkie zmiany w życiu muzyka! Ukochana wokalisty disco polo pokazała pierścionek zaręczynowy! Jest obłędny!
  7. Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!
  8. Znana wokalistka disco polo pokazała swoją rodzinę! Jak wyglądają jej najbliżsi?! Wzruszająca fotka chwyta za serce!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami