2023-07-08T07:30:00+02:00 Joanna Krupa zaskakuje branżę disco polo! Razem z Łobuzami podbiją rynek muzyczny?! Joanna Krupa, słynna modelka i prowadząca "Top Model", zaskakuje branżę muzyczną swoją najnowszą inicjatywą disco-polo. Jej utwór "Dżoana" wzbudza kon https://disco-polo.info/uploads/news/joanna-krupa-zaskakuje-branze-disco-polo-razem-z-lobuzami-podbija-rynek-muzycznypng.png

Joanna Krupa zaskakuje branżę disco polo! Razem z Łobuzami podbiją rynek muzyczny?!

Autor: Adam Begier , 08 Lipiec 2023  07:30
Joanna Krupa zaskakuje branżę disco polo! Razem z Łobuzami podbiją rynek muzyczny?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Joanna Krupa, słynna modelka i prowadząca "Top Model", zaskakuje branżę muzyczną swoją najnowszą inicjatywą disco-polo. Jej utwór "Dżoana" wzbudza kontrowersje, a internauci komentują "tekst głęboki jak dekolt Joanny". Przeczytaj, jak modelka poradziła sobie w nowej roli i jakie są reakcje fanów.Reklama

Joanna Krupa, znana głównie jako modelka i prowadząca program "Top Model", postanowiła przetestować swoje siły w zupełnie innej dziedzinie artystycznej. Ostatnio pojawiła się w utworze disco-polo wraz z zespołem Łobuzy, co wywołało spore zdziwienie wśród fanów i mediów. Piosenka o tytule "Dżoana" szybko stała się hitem internetu, choć Krupa nie uniknęła również nieprzychylnych komentarzy. Internauci złośliwie komentują, że tekst piosenki jest "głęboki jak dekolt Joanny". Czy to tylko kolejna próba ekspansji Krupy na nowe terytoria?

Sława Joanny Krupy w Polsce przede wszystkim wiąże się z udziałem w programie "Top Model", gdzie zdobyła ogromną popularność i uznanie. Jej urok, łamańce językowe i sympatyczne wpadki podczas wypowiedzi przyciągnęły uwagę nie tylko polskich, ale również zagranicznych widzów. Jednak okazuje się, że Krupa ma więcej niż tylko talent do modelingu. Współpraca z zespołem Łobuzy i nagranie utworu "Dżoana" jest kolejnym dowodem na jej wielość artystyczną.

Warto wspomnieć, że piosenka "Dżoana" ma na celu zwrócenie uwagi na kwestie ochrony zwierząt oraz zaangażowanie społeczne. W opisie utworu podkreśla się, że jest to artystyczna inicjatywa mająca na celu wywołanie pozytywnych zmian w społeczeństwie i wsparcie fundacji DIOZ.Pl. Jednak treść samego tekstu niekoniecznie odzwierciedla ten przekaz. Jak to często bywa w przypadku disco-polo, tekst jest dość prosty i niezbyt skomplikowany. To budzi różne opinie wśród fanów.

Reklama

Część osób z entuzjazmem przyjęła nową inicjatywę Joanny Krupy i chwali jej zaangażowanie społeczne oraz dystans do siebie. Doceniają, że modelka wykorzystuje swoją popularność do promocji ważnych spraw. Jednak nie brakuje również sceptyków, którzy uważają, że Krupa powinna pozostać przy tym, co robi najlepiej, czyli w świecie mody.

Warto również wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Joanna Krupa podejmuje się muzycznej przygody. Wcześniej nagrała utwór o nazwie "CHWDP" (Chcę wam dać psa), który również wzbudził pewne zainteresowanie wśród słuchaczy.

Nie można odmówić Joannie Krupie odwagi i eksplorowania nowych obszarów artystycznych. Bez względu na to, jak zostanie odebrana jej przygoda z disco-polo, trzeba docenić jej determinację i odwagę w realizowaniu swoich pasji. Czy Joanna Krupa stanie się nową gwiazdą disco-polo? Czas pokaże. Jedno jest pewne - wzbudziła sporo emocji swoim nietypowym krokiem, a jej fanom nie brakuje ciekawości, co jeszcze Krupa ma do zaoferowania w przyszłości.

Reklama

Łobuzy ft. Joanna Krupa - Dżoana

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Mariusz Cierpikowski z Voyager Music świętuje 50. urodziny w wyjątkowym stylu | ZDJĘCIA
  2. "Ciao Amore" - Gorąca biesiadna nowość od Piotra Olszewskiego! To strzał w 10?!
  3. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  4. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  5. Posłuchajcie przedpremiery: Bartii - Winna!
  6. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  7. Szpilki zapraszają na taneczną nowość: 'Twój Koniec' - Nie przegap premiery!
  8. "Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie