2023-07-06T10:00:00+02:00 Gorąca premiera Łobuzy i Joanna Krupa w nowości pt. "Dżoana" Premiera utworu 'Dżoana' - niezwykła kolaboracja Łobuzów i Joanny Krupy, która skłania do refleksji nad ochroną zwierząt i zaangażowaniem społecznym. Zapraszamy https://disco-polo.info/uploads/news/lobuzy-ft-joanna-krupa---dzoanajpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera Łobuzy i Joanna Krupa w nowości pt. "Dżoana"


Premiera utworu 'Dżoana' - niezwykła kolaboracja Łobuzów i Joanny Krupy, która skłania do refleksji nad ochroną zwierząt i zaangażowaniem społecznym. Zapraszamy do posłuchania tego nietuzinkowego singla!

Autor: Adam Begier, 06 Lipiec 2023  10:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera Łobuzy i Joanna Krupa w nowości pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
 2. Joanna Narożna wygląda jak różowa landrynka? Tak żona Dawida Narożnego podbija internet!
 3. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!

  Łobuzy, uwielbiany zespół muzyczny działający od 2015 roku, powraca z nowym kawałkiem, który z pewnością przykuje uwagę słuchaczy. Ich ostatnim singlem, wydanym niespełna rok temu, był przebój "Dawaj mi pyska" nagrany wspólnie z zespołem Topky. Teledysk do tego utworu zdobył już imponującą liczbę 28 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Niemniej jednak, to inny hit zespołu, zatytułowany "Zbuntowany Anioł", cieszy się największą popularnością w sieci, notując obecnie 124 miliony wyświetleń.

  Tym razem Łobuzy postanowili zaskoczyć swoich fanów nie tylko nowym utworem, ale także niecodzienną współpracą. Do nagrania piosenki "Dżoana" zaprosili uroczą modelkę Joannę Krupę, która od lat związana jest z branżą modową i show-biznesem. Ta nietypowa kolaboracja nie tylko zapowiada wyjątkową kompozycję muzyczną, ale także ma na celu zwrócenie uwagi na tematykę ochrony zwierząt oraz zaangażowanie społeczne.

  "Dżoana" - połączenie talentu muzycznego i urody modelki

  Utwór "Dżoana" to oda dla piękna i urody Joanny Krupy. Łobuzy w swojej nowej piosence podkreślają liczne walory modelki, tworząc wokół niej aurę tajemniczości i fascynacji. Tekst utworu ukazuje jej niezwykłe piękno, jednocześnie podkreślając, że to nie tylko zewnętrzna aparycja definiuje jej wartość jako osoby.

  "Dżoana" to nie tylko pochwała urody, ale także utwór, który skłania do refleksji nad ważnymi tematami społecznymi. Przez swoją nietuzinkowość i powód powstania, piosenka ta nie tylko zapada w pamięć, ale również staje się impulsem do zastanowienia się nad ochroną zwierząt oraz potrzebą angażowania się w sprawy społeczne. Właśnie dlatego Łobuzy, Joanna Krupa oraz DIOZ.PL postanowili połączyć siły, aby za pomocą sztuki muzycznej wywołać pozytywne zmiany w społeczeństwie.

  Artystyczna inicjatywa wspierająca fundację DIOZ.Pl

  Kolaboracja międzyŁobuzami, Joanną Krupą a fundacją DIOZ.Pl stanowi nie tylko muzyczną inicjatywę, ale również ważny gest wsparcia dla organizacji zajmującej się ochroną zwierząt. Celem tej współpracy jest nie tylko tworzenie dobrej muzyki, ale także angażowanie społeczeństwa w ważne sprawy społeczne i zbieranie środków finansowych na rzecz fundacji.

  "Dżoana" to niezwykły singiel, który wyróżnia się nietuzinkowym brzmieniem, zabawnym tekstem i pamiętnym refrenem. Połączenie muzycznego talentu Łobuzów, urody Joanny Krupy oraz zaangażowania fundacji DIOZ.Pl tworzy niepowtarzalne dzieło sztuki, które ma potencjał do wywołania pozytywnych zmian w społeczeństwie.

  Już teraz możemy być pewni, że nowa propozycja od Łobuzów i Joanny Krupy spotka się z ogromnym zainteresowaniem fanów i słuchaczy. "Dżoana" to utwór, który nie tylko dostarczy nam świetnej rozrywki, ale także skłoni nas do zastanowienia się nad ważnymi wartościami, takimi jak ochrona zwierząt i zaangażowanie społeczne.

  Warto śledzić dalsze poczynania Łobuzów i Joanny Krupy, ponieważ ta kolaboracja zapowiada nie tylko świetną muzykę, ale także inspirujące inicjatywy artystyczne, które mogą mieć realny wpływ na naszą rzeczywistość.


  Łobuzy ft. Joanna Krupa - Dżoana

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  2. Gorąca premiera Dominiki Czerwińskiej: "To nie Góry" – debiut prosto z serca gór
  3. Strzał w dziesiątkę?! "Chyba że z Tobą" w wersji disco! Znani producenci stworzyli prawdziwy HIT?!
  4. Co za zmiana! Wokalistka disco polo MALUBA szokuje nowym wizerunkiem! Takiej fryzury nikt się nie spodziwał!
  5. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
  6. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
  7. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
  8. Skalar US zaskakuje premierą "Każda Noc"! Irek Perkowski podbije tą nowością listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie