Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo przyjęła wyzwanie! Nagranie wokalistki Energy Girls pobija sieć!

2020-06-08T09:50:00+02:00 Gwiazda disco polo przyjęła wyzwanie! Nagranie wokalistki Energy Girls pobija sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-przyjela-wyzwanie-hot16challenge-wokalistki-energy-girls-1590949592.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama


Życie gwiazd

Cel jest szczytny, więc im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa suma zostanie przeznaczona na pomoc dla medyków

Reklama

Świat disco polo od kilku tygodni bierze czynny udział w zabawie charytatywnej #hot16challenge! Wyzwanie polega na nagraniu krótkiego utworu w stylu hip-hop, nominowanie kolejnych gwiazd i przede wszystkim, wsparcie zbiórki na rzecz służby zdrowia i tym samym pomoc w walce z Covid-19. Idole branży disco chętnie przyjmują rękawice i tworzą swoje wersje challenge’u.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Każda produkcja jest indywidualnym przekazem. Twórcy w tekstach poruszają tematy bliskie ich sercom. Kolejną popularną osobą, która po nominacji zdecydowała się na wzięcie udziału w słynnej już zabawie, jest Paulina Banaszek - wokalistka zespołu Energy Girls!

Ta piękna i utalentowana dziewczyna, dołożyła swoją cegiełkę do akcji charytatywnej poprzez bardzo dobry kawałek rapu! Internauci w zaledwie kilka minut od publikacji zachwycali się w komentarzach pod filmem: „Piękne!”, „Extra”!

Oczywiście nie zabrakło kolejnych nominacji, więc wkrótce możemy spodziewać się wysypu nowych #hot16challenge w wykonaniu największych gwiazd muzyki disco polo! Cel jest szczytny, więc im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa suma zostanie przeznaczona na pomoc dla medyków.

Zobacz również: Magda Narożna już tak nie wygląda! Wokalistka disco polo wywołała tym burzę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta fryzura należy do wokalistki disco polo! Nie można oderwać od niej wzroku!
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.