Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-08T09:50:00+02:00 Gwiazda disco polo przyjęła wyzwanie! Nagranie wokalistki Energy Girls pobija sieć! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/gwiazda-disco-polo-przyjela-wyzwanie-hot16challenge-wokalistki-energy-girls-1590949592.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo przyjęła wyzwanie! Nagranie wokalistki Energy Girls pobija sieć!

Redakcja , 08 Czerwiec 2020  09:50
Gwiazda disco polo przyjęła wyzwanie! Nagranie wokalistki Energy Girls pobija sieć!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy/
Reklama

Cel jest szczytny, więc im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa suma zostanie przeznaczona na pomoc dla medyków

Reklama

Świat disco polo od kilku tygodni bierze czynny udział w zabawie charytatywnej #hot16challenge! Wyzwanie polega na nagraniu krótkiego utworu w stylu hip-hop, nominowanie kolejnych gwiazd i przede wszystkim, wsparcie zbiórki na rzecz służby zdrowia i tym samym pomoc w walce z Covid-19. Idole branży disco chętnie przyjmują rękawice i tworzą swoje wersje challenge’u.

Zobacz również: Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców

Każda produkcja jest indywidualnym przekazem. Twórcy w tekstach poruszają tematy bliskie ich sercom. Kolejną popularną osobą, która po nominacji zdecydowała się na wzięcie udziału w słynnej już zabawie, jest Paulina Banaszek - wokalistka zespołu Energy Girls!

Ta piękna i utalentowana dziewczyna, dołożyła swoją cegiełkę do akcji charytatywnej poprzez bardzo dobry kawałek rapu! Internauci w zaledwie kilka minut od publikacji zachwycali się w komentarzach pod filmem: „Piękne!”, „Extra”!

Oczywiście nie zabrakło kolejnych nominacji, więc wkrótce możemy spodziewać się wysypu nowych #hot16challenge w wykonaniu największych gwiazd muzyki disco polo! Cel jest szczytny, więc im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa suma zostanie przeznaczona na pomoc dla medyków.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!
  2. Poważny problem Pauli z zespołu Top Girls. Smutna gwiazda disco polo podzieliła się tym z fanami!
  3. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  4. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej