2021-10-28T14:56:00+02:00 Gwiazda disco polo przestrzega przed rakiem piersi! 'Badajcie się' apeluje Joanna Kaczanowska – Etna! https://disco-polo.info/uploads/news/joanna-kaczanowska---etna-wspiera-wazna-akcje-prozdrowotna-artystka-disco-polo-apeluje-do-fanek---badajcie-siejpg.jpg

Gwiazda disco polo przestrzega przed rakiem piersi! 'Badajcie się' apeluje Joanna Kaczanowska – Etna!

Redakcja , 28 Październik 2021  14:56
Gwiazda disco polo przestrzega przed rakiem piersi! 'Badajcie się' apeluje Joanna Kaczanowska – Etna!
Źródło zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial

'Dziewczyny, dbajmy o siebie! Mamy dla kogo żyć! Przecież jesteśmy niezastąpione” apeluje wokalistka disco polo


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Bohaterska postawa gwiazdy disco polo może uratować niejedno ludzkie życie!

Zobacz również: MEGA Gorące zdjęcie ślicznej wokalistki disco polo podbija sieć! Z jej ramienia zsunęło się ramiączko!

Gwiazdy showbiznesu swoją popularność często wykorzystują do wspierania wielu kampanii charytatywnych. Znane nazwisko nie tylko pomaga nagłośnić całą akcję, ale także jest gwarancją sukcesu danego przedsięwzięcia. Uwielbiana artystka disco polo również postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do pewnej niezwykle szczytnej idei!

Joanna Kaczanowska to ceniona wokalistka disco polo, która na scenie ukrywa się pod pseudonimem Etna. Przeboje piosenkarki od wielu lat cieszą się sporym powodzeniem słuchaczy. Kawałki takie jak: “Drań”, “Dziadek”, czy “Mamisynek” to muzyczne perełki bez których nie może odbyć się żaden koncert artystki!

Reklama

Etna tak jak jej wielu jej kolegów z branży uwielbia wspierać akcje charytatywne. Gwiazda disco polo ma świadomość tego, jak ważne są działania prozdrowotne. W końcu życie ludzkie jest bezcenne i każdym możliwym sposobem trzeba o nie walczyć!

Październik od wielu lat jest miesiącem walki z rakiem piersi. Celem akcji jest zwrócenie uwagi Polek na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych. Szybkie wykrycie potencjalnej choroby daje ogromne szanse na wyleczenie i powrót do pełni sił. Niestety spora część społeczeństwa bagatelizuje apele, a tym samym często igra z własnym życiem!

Joanna Kaczanowska postanowiła przypomnieć na swoim Instagramie o konieczności regularnych badań piersi. Uwielbiana gwiazda disco polo wrzuciła zdjęcie na którym trzyma w ręku kartkę z hasztagiem “badam piersi”. Etna swoją bohaterską postawą ma nadzieję dać dobry przykład wielu kobietom, które często zapominają o swoim zdrowiu!

“Panie, Dziewczyny, Kobiety! Badajcie się! Róbcie badania kontrolne mammograficzne, czy USG, raz w roku ( badania te oczywiście dedykowane są odpowiednio do wieku ).
Dodatkowo ważnym elementem profilaktyki jest samobadanie piersi! Już od dwudziestego roku życia każda z Pań powinna regularnie badać piersi, a raz w roku takie badanie powinno być wykonane przez ginekologa, chirurga lub onkologa.
Dziewczyny, dbajmy o siebie! Mamy dla kogo żyć! Przecież jesteśmy niezastąpione”

Reklama

Etna wyznała, że corocznie robi wymagane badania, dzięki czemu artystka ma pewność, że z jej zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego. Oby fanki wokalistki poszły w jej ślady! Rak piersi to nie wyrok. Można z nim wygrać. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie go zdiagnozować!

Zobacz również: Wielka gala disco polo znów odwołana! Organizatorzy podali nowy termin! Wszystko przez....

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Do niego będzie należał rok 2022 w disco polo? Marcin Miller Boys na ustach wszystkich!
  2. Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.
  3. Znana wokalistka disco polo zachwyca pięknym ciałem! Gwiazda odsłoniła to, co ma najpiękniejsze! Internauci komentują!
  4. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  5. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  6. Przebojowy album legendarnego wokalisty disco polo trafił do sieci! Fani Marcina Siegieńczuka zachwyceni darmowymi utworami!
  7. Marcin Miller Boys dumny z bycia dziadkiem! Dostał niezwykły prezent od swojego wnuka!
  8. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami