Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-21T07:30:00+01:00 Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci. https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-bez-makijazu-w-swiatecznej-scenerii-zdumiewajacy-kadr-trafil-do-sieci-2jpg.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci.

Redakcja , 21 Grudzień 2020  07:30
Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci.
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama

Uwagę przyciąga fakt, że gwiazda pozuje bez makijażu i fryzury. Trzeba przyznać, że mimo tego wygląda perfekcyjnie. Jej naturalna uroda, to prawdziwa atrakcja

Reklama

Artyści disco polo nieustannie dzielą się z fanami najbardziej intymnymi wątkami ze swojego prywatnego życia. Do sieci bardzo często trafiają kadry, które pokazują zakulisowe życie gwiazd, a fani z wielką ochotą obserwują i komentują domowe poczynania swoich ulubieńców. Jednak zdjęcie, które trafiło ostatnio do sieci, przekracza wszelkie wyobrażenia odbiorców. Gwiazda pokazała się podczas prac kuchennych w totalnie domowej odsłonie. 

Zobacz również: To najpiękniejsza kobieta ze świata disco polo?! Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca swoim cudownym ciałem i stylizacjami!

WOKALISTKA DISCO POLO ZACHWYCA BEZ MAKIJAŻU

Elwira Mejk, to artystka, która kilkukrotnie zachwyciła swoich fanów zdjęciem o bardzo zmysłowej charakterystyce. Wiele publikacji piosenkarki spotkało się z ogromną aprobatą i podziwem. Tym razem wokalistka postanowiła wystąpić na swoim instagramie bez najbardziej popularnej ozdoby dla kobiet. Elwira Mejk pokazała się bez makijażu podczas kuchennych praz związanych ze świętami Bożego Narodzenia. 

Artystka wstawiła fotografię, na której lepi pierogi. Oprócz kulinarnych zdolności, uwagę przyciąga fakt, że gwiazda pozuje bez makijażu i fryzury. Trzeba przyznać, że mimo tego wygląda perfekcyjnie. Jej naturalna uroda, to prawdziwa atrakcja i rozkosz dla obserwujących. Gwiazdkowa sceneria również sprzyja tej publikacji. 

Świąteczna i jednocześnie domowa wersja Elwiry, bardzo spodobała się fanom, którzy pochlebnie skomentowali post wokalistki: „Ja tam nie widzę różnicy piękna jak zawsze”, „Naturalnie pięknie a pierożki na pewno pyszne”.

A Wy co sądzicie o tym kadrze? 

Zobacz również: Mega gorącą sesją na śniegu gwiazdy disco polo! Ponętne stringi dodają fotografii pikanterii.

Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci.

Reklama
Zobacz teledysk: Mejk - Na Boso
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wzruszające oblicze Artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w szczerym polu!
  2. Kostium modelki disco polo rodem ze słonecznego patrolu?! Gorąca premiera podbija sieć!
  3. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!
  4. Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej