2020-12-21T07:30:00+01:00 Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci. https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-bez-makijazu-w-swiatecznej-scenerii-zdumiewajacy-kadr-trafil-do-sieci-2jpg.jpg

Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci.

Redakcja , 21 Grudzień 2020  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci.
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

Uwagę przyciąga fakt, że gwiazda pozuje bez makijażu i fryzury. Trzeba przyznać, że mimo tego wygląda perfekcyjnie. Jej naturalna uroda, to prawdziwa atrakcja

Reklama

Artyści disco polo nieustannie dzielą się z fanami najbardziej intymnymi wątkami ze swojego prywatnego życia. Do sieci bardzo często trafiają kadry, które pokazują zakulisowe życie gwiazd, a fani z wielką ochotą obserwują i komentują domowe poczynania swoich ulubieńców. Jednak zdjęcie, które trafiło ostatnio do sieci, przekracza wszelkie wyobrażenia odbiorców. Gwiazda pokazała się podczas prac kuchennych w totalnie domowej odsłonie. 

Zobacz również: Uwielbiany zespół disco polo odebrał wyjątkową nagrodę. Artyści dziękują fanom!

WOKALISTKA DISCO POLO ZACHWYCA BEZ MAKIJAŻU

Elwira Mejk, to artystka, która kilkukrotnie zachwyciła swoich fanów zdjęciem o bardzo zmysłowej charakterystyce. Wiele publikacji piosenkarki spotkało się z ogromną aprobatą i podziwem. Tym razem wokalistka postanowiła wystąpić na swoim instagramie bez najbardziej popularnej ozdoby dla kobiet. Elwira Mejk pokazała się bez makijażu podczas kuchennych praz związanych ze świętami Bożego Narodzenia. 

Artystka wstawiła fotografię, na której lepi pierogi. Oprócz kulinarnych zdolności, uwagę przyciąga fakt, że gwiazda pozuje bez makijażu i fryzury. Trzeba przyznać, że mimo tego wygląda perfekcyjnie. Jej naturalna uroda, to prawdziwa atrakcja i rozkosz dla obserwujących. Gwiazdkowa sceneria również sprzyja tej publikacji. 

Świąteczna i jednocześnie domowa wersja Elwiry, bardzo spodobała się fanom, którzy pochlebnie skomentowali post wokalistki: „Ja tam nie widzę różnicy piękna jak zawsze”, „Naturalnie pięknie a pierożki na pewno pyszne”.

A Wy co sądzicie o tym kadrze? 

Zobacz również: Marcin Miller – Boys w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki pop! Wokalista disco polo padł przed nim na kolana!

Gwiazda disco polo bez makijażu w świątecznej scenerii. Zdumiewający kadr trafił do sieci.

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Na Boso
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  2. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  3. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  4. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  5. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  6. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  7. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
  8. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami