Reklama


Reklama

Grupa The Lovers nagrała nowość pt. "Chodź ze mną do kina". To będzie hit?

2017-08-26T18:08:00+02:00 Grupa The Lovers nagrała nowość pt. "Chodź ze mną do kina". To będzie hit? https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/08/grupa-the-lovers-nagrala-nowosc-pt-chodz-ze-mna-do-kina-to-bedzie-hit-1503693152.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

"jeżeli chcesz dowiedzieć się jak porwać kogoś na seans zobacz na jaki pomysł wpadł zespól The Lovers" - ta nowość okaże się hitem 2017?

Reklama

Damian Leszczyński i Artur Kucharski poszli na całość. 

Po kilku miesiącach od udostępniania ostatniej premiery zespół The Lovers przygotował dla swoich fanów i odbiorców muzyki tanecznej nową propozycję o dość wymownym tytule "Chodź ze mną do kina". Na komedie? Horror? A może po prostu potowarzyszyć? 

Panowie choć nie zdradzają szczegółów, to zapewniają, że

jeżeli chcesz dowiedzieć się jak porwać kogoś na seans zobacz na jaki pomysł wpadł zespól 

czytamy pod oficjalną zapowiedzią video. 

Grupa znana jest już w branży z takich propozycji jak m.in. „Chcę powiedzieć Ci”, „Tylko z Tobą” czy „Ta dziewczyna kręci mnie”. Zapowiadana nowość również okaże się ich strzałem w dziesiątkę? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny zrealizował nowość „Pasujemy do siebie”! Solowa kariera gwiazdora disco polo nabrała zawrotnego tempa!
  2. Magda Narożna poszła do pracy! Gwiazda disco polo miała już dość jesiennej chandry!
  3. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.