Reklama
Polecamy


Reklama

Grupa Quest idzie na rekord?! To będzie ich historyczny wynik!

2019-03-17T08:00:00+01:00 Grupa Quest idzie na rekord?! To będzie ich historyczny wynik! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/grupa-quest-idzie-na-rekord-to-bedzie-ich-historyczny-wynik-1551819682.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Historyczny wynik w świecie disco polo!

Reklama

Zespoły disco polo bardzo często w szybkim tempie biją rekordy, których artyści muzyki pop mogą pozazdrościć. Formacja Quest jest na dobrej drodze, aby przejść do historii.

Mowa o teledysku do piosenki pt. "Inna", który lada moment będzie najpopularniejszym klipem zespołu Quest. To ważny moment w karierze zespołu po zmianach personalnych. 

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Klip do piosenki pt. "Inna" w nieco ponad 4 miesiące przekroczył 5 milionów wyświetleń. Co ciekawe najlepszy utwór grupy Quest ma 5,1 miliona wyświetleń, które zabrał w 2 lata!

Gratulujemy grupie Quest i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.