Reklama


Reklama

"Inna" to strzał w dziesiątkę! Formacja Quest może świętować sukces!

2018-12-26T16:45:00+01:00 "Inna" to strzał w dziesiątkę! Formacja Quest może świętować sukces! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/inna-to-strzal-w-dziesiatke-formacja-quest-moze-swietowac-sukces-1545836596.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wyjątkowa chwila w świecie disco polo!

Reklama

Zespoły disco polo jak i sama muzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Utwory z gatunku disco polo często lądują na najwyższych miejscach w listach przebojów, czy na karcie czasu serwisu YouTube.

Jedną z takich grup jest formacja Quest, która otrzymała od swoich fanów wyjątkowy prezent na święta. Ponad 2 miliony wyświetleń ich najnowszego przeboju pt. "Inna". To doskonały wynik patrząc na to, że w świecie disco polo co chwile pojawia się mnóstwo produkcji. 

Zobacz również: Dawid Narożny w ogniu krytyki?! Wokalista disco polo wdał się w zażartą dyskusję i ukrócił hejt!

Jak udało nam się dowiedzieć Panowie nie spoczywają na laurach tylko dalej ciężko pracują i już niebawem pojawi się nowa propozycja od chłopaków.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!
  2. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  3. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.