Reklama


Reklama

„Kobiety nie zrozumiesz” odważne słowa popularnej formacji disco polo!

2020-06-15T09:50:00+02:00 „Kobiety nie zrozumiesz” odważne słowa popularnej formacji disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/kobiety-nie-zrozumieszodwazne-slowa-popularnej-formacji-disco-polo-1591564499.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

W tekście pada kilka słów, które wytykają kobietom podstawowe wady, jednak ostatecznie wynika z niego, że piękne panie są niezbędne do życia wszystkim

Reklama

Podjęcie kontrowersyjnej tematyki w utworze disco polo, to jeden ze sposobów, by zaistnieć w sieci, radiu, telewizji i na scenie. Odważne treści i spostrzeżenia w piosenkach, to najbardziej popytowy produkt na muzycznym rynku.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Nie każdy ma w sobie jednak tyle śmiałości, by szczerze wypowiedzieć się w niektórych tematach. Formacja Quest nie miała z tym żadnego problemu w swojej ostatniej produkcji. Zespół opublikował piosenkę pt. „Kobiety nie zrozumiesz”. Już sam tytuł jest mocno kontrowersyjny i zapowiada niezłą rozprawę w tej kwestii w całym utworze.

W tekście pada kilka słów, które wytykają kobietom podstawowe wady, jednak ostatecznie wynika z niego, że piękne panie są niezbędne do życia wszystkim mężczyznom. Sama propozycja jest niezwykle taneczna. Jak przystało na dobre disco polo, ma w sobie cechę, która sprawia, że przy jej odsłuchiwaniu, wszystkie partie ciała są bezwarunkowo wprawiane w ruch.

Wyjątkowo ciekawy teledysk jest doskonałą ozdobą całego projektu i nadaje mu wysoką jakość i charakterystykę wielkiego przeboju. Wejście na muzyczne salony może być zatem kwestią czasu.

A Wy już słyszeliście nowość od zespołu Quest?

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

QUEST - Kobiety nie zrozumiesz

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca premiera grupy MIG dostępna! "Nie mów mi nic" stanie się nowym hitem disco polo?
  2. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.