2019-11-16T15:31:00+01:00 To jest najpiękniejszy utwór disco polo na pierwszy taniec? Ta niezwykła produkcja wzrusza do łez! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/cudowny-utwor-disco-polo-na-pierwszy-taniec-ta-niezwykla-produkcja-wzrusza-do-lez-1573851852.png

To jest najpiękniejszy utwór disco polo na pierwszy taniec? Ta niezwykła produkcja wzrusza do łez!

Redakcja , 16 Listopad 2019  15:31

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
To jest najpiękniejszy utwór disco polo na pierwszy taniec? Ta niezwykła produkcja wzrusza do łez!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Szukasz piosenki na pierwszy taniec? Ten utwór jest dla Ciebie

Reklama

Muzyka disco polo to niezwykle płodny gatunek muzyczny. To sprawia, że ogromna ilość utworów disco polo jest idealna na zabawę weselną. Jednak brakuje piosenek, które pasują na pierwszy taniec. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

TO JEST NAJPIĘKNIEJSZA PIOSENKA NA PIERWSZY TANIEC?

Jakiś czas temu dwa zespoły postanowiły połączyć siły i stworzyć utwór pt. "Jedno wiem". Mowa tu o formacji Fisher oraz Quest. Po kilku miesiącach od premiery w sieci pojawiła się nowa wersja ich produkcji, która chwyta za serca.

Nowa wersja otrzymała nową duszę. Piosenka jest dużo wolniejsza niż premierowe wydanie, a tekst utworu, który jest niezwykle romantyczny oddaje niesamowity klimat.

To sprawiło, że piosenka pt. "Jedno wiem" idealnie pasuje na pierwszy taniec. Od premiery nowej wersji minęło zaledwie kilka dni, a piosenka zbiera same pozytywne komentarze.

Nic tylko czekać jak młode małżeństwa będą tańczyły do tej piosenki i publikować filmiki z tego wydarzenia w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  2. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  3. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  4. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  5. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  6. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami