Reklama


Reklama

Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!

2020-07-31T15:48:00+02:00 Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/nowosc-disco-polo-od-marcina-millera-boys-jest-juz-w-sieci-kazdy-fan-ma-obowiazek-to-uslyszec-1596041395.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama


Premiera

Produkcje Marcina Millera z zespołu Boys wyniosły cały nurt disco polo w przestrzeń, o jakiej inne gatunki mogą tylko marzyć

Reklama

Produkcje disco polo, wydane i stworzone przez największych artystów, doczekują się nie tylko wysypu pozytywnych opinii, nagród płytowych, czy wreszcie milionowych liczb odtworzeń. Każda znakomita propozycja od popularnych gwiazd, jest także łakomym kąskiem dla twórców tanecznych remixów.

Zobacz również: Spektakularny sukces wokalistek disco polo! Top Girls podbijają YouTube!

Bez wątpienia, do najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez publiczność artystów należy Marcin Miller. Jego produkcje wyniosły cały nurt disco polo w przestrzeń, o jakiej inne gatunki mogą tylko marzyć. Jeżeli można mówić o całkowitym wypełnieniu artystycznej misji, to właśnie lider zespołu Boys, mógłby być przykładem dla tego zjawiska.

Choć wszystko co było do zdobycia w branży tanecznej, zostało przez Marcina zdobyte, to głodny kolejnych wyzwań i spragniony kontynuowania muzycznej drogi, uzupełnia swoje portfolio o wielkie przeboje. Takim bez wątpienia jest piosenka pt. „Ogród pełen róż”. Utwór wszedł na rynek z przytupem, osiągając kilka milionów wyświetleń w Youtube, w nieco ponad 2 miesiące.

Taki rajd w sieci, musiał skończyć się powstaniem remixu tego kawałka. Dziełem zajął się artysta działający pod pseudonimem Cyja Production.

Twórca niejednokrotnie udowadniał, że świetnie radzi sobie z „przerabianiem” utworów zespołu Boys i tym razem nie zawiódł fanów i samego „Imperatora”, który opublikował propozycję na swoim kanale. Trzeba przyznać, że kawałek jest naprawdę świetny i ma ogromne szanse, by nieco zamieszać w polskim internecie.

A Wy słyszeliście już „nową wersję” przeboju zespołu Boys?

Zobacz również: Totalna rewolucja! Ten dzień zmienił życie legendarnego gwiazdora disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Zenka Martyniuka Akcent trafił właśnie do sieci w nowej odsłonie!
  2. Wokalista disco polo podbija serca Polaków romantyczną balladą!
  3. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.