Reklama


Reklama

Granaty, broń, antyterroryści, Rutkowski i nowość disco polo! Zobaczcie zaskakującą premierę!

2019-02-21T13:05:00+01:00 Granaty, broń, antyterroryści, Rutkowski i nowość disco polo! Zobaczcie zaskakującą premierę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/granty-bron-antyterrorysci-rutkowski-i-muzyka-disco-polo-zobaczcie-zaskakujaca-premiere-1550701752.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jedna z najbardziej zaskakujących premier w świecie disco polo

Reklama

Kontrowersyjnych produkcji w świecie disco polo nie brakuje! Wiele propozycji od artystów tego gatunku jest na ustach wszystkich przez wiele tygodni. Właśnie dziś na łamach naszego serwisu pojawiła się nowość, która może mocno namieszać na rynku disco polo.

Mowa o wspólnej produkcji zespołu Fisher, słynnego detektywa na całą Polskę - Krzysztofa Rutkowskiego oraz Daniela Dąbrowskiego. Panowie postanowili nakręcić teledysk do propozycji pt. "Za marzenia". Przyjemna produkcja dla ucha okraszona mocnym i wybuchowym teledyskiem.

Zobacz również: Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!

W klipie zobaczymy m.in. wybuchające granaty, akcję antyterrorystów, przystojnych facetów oraz bandytów. Całość prezentuje się niezwykle ciekawie.

Zobaczcie już teraz zaskakującą propozycję disco polo pt. "Za marzenia".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  2. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  3. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.