Reklama
Polecamy


Reklama

Fisher - Jesteś jedna na świecie | VIDEO | Mega premiera

2018-01-26T17:30:00+01:00 Fisher - Jesteś jedna na świecie | VIDEO | Mega premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/fisher-jestes-jedna-na-swiecie-video-mega-premiera-1516983494.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Kolejna premiera w branży! Zespół Fisher zaskakuje – posłuchajcie koniecznie!

Reklama

Wpadająca w ucho melodia, pozytywny tekst o miłości i teledysk zrealizowany przez grupę FasterMedia – tak możemy określić cechy charakterystyczne najnowszej propozycji zespołu.

Zespół Fisher znamy z takich utworów jak „Jesteś Aniołem” (zrealizowany wspólnie z detektywem Rutkowskim), „Bo to miłość” (zrealizowany wspólnie z zespołem MEJK), „A Ty jesteś dla mnie tu” czy „Jak ja mogłem”.

Warto dodać, że najnowszy teledysk dostępny jest w technologii 4K, która bez wątpienia czyni całą produkcję wyśmienitą. Sprawdźcie sami.

Jak Wam się podoba?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!
  2. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  3. Kolejne miliony lądują na koncie popularnych artystów disco polo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.