Reklama
Polecamy


Reklama

Gorący hit disco polo na żywo! Dejw dal czadu! Fani zachwyceni | VIDEO

2018-06-03T21:13:00+02:00 Gorący hit disco polo na żywo! Dejw dal czadu! Fani zachwyceni | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/goracy-hit-disco-polo-na-zywo-dejw-dal-czadu-fani-zachwyceni-video-1528053213.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jeden z największych hitów disco polo na żywo! Posłuchajcie jak "Petardę" zaśpiewał Dejw!

Reklama

Ponad 27 milionów odtworzeń w serwisie YouTube. Dejw w 2016 roku stworzył hit, który zna i śpiewa cała Polska. Nie inaczej było ostatnio. 

Podczas Najszybszego koncertu Świata w Radomiu na scenie zameldował się Dawid wraz z ekipą. Jak możecie zobaczyć reakcja ludzi na jeden z największych przebojów disco polo była nieziemska. Wszyscy zgromadzeni doskonale znali tekst.

Zobaczcie nagranie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Łobuzy i Ronnie Ferrari podjęli współpracę! Prawdziwa bomba disco polo zbliża się wielkimi krokami!
  2. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  3. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.