2020-02-23T20:58:00+01:00 Gorące zdjęcie wokalistki disco polo! To trzeba zobaczyć! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/fani-disco-polo-oslupieli-goraca-zdjecie-gwiazdy-muzyki-tanecznej-wyglada-oblednie-1582484859.jpg

Gorące zdjęcie wokalistki disco polo! To trzeba zobaczyć!

Redakcja , 23 Luty 2020  20:58
Gorące zdjęcie wokalistki disco polo! To trzeba zobaczyć!
Źródło zdjęć: instagram.com/nickiqueen_official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wokalistka disco polo nie wstydzi się swojego ciało! W sieci pojawiły się gorące materiały z gwiazdą w roli głównej

Reklama

Świat disco polo został oczarowany przez piękne wokalistki, które nie tylko wypuszczają genialne propozycje muzyczne, ale również gorące zdjęcia w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Rozłam w legendarnym zespole Milano! Jak się okazało, grupa disco polo zmieniła profil

Jeśli chodzi o najbardziej pikantne zdjęcia w branży disco polo jedną z królowych jest urocza i sympatyczna Nicki Queen, którą mogliście poznać dzięki takim produkcjom jak "Na jedną chwilę", czy "To nie ja". Wokalistka disco polo to również m.in. uczestniczka programu Ex na plaży czy Najgorszy kucharz w telewizji TVP.

Nicki już nie raz udowodniła, że nie wstydzi się swojego ciała i pokazuje je na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem artystka postanowiła na skąpą i ponętną piżamę. Fani disco polo osłupieli na widok piosenkarki.

To jednak nie jedyna fotka, która oczarowała obserwujących fanów młodej wokalistki. Nicki na każdym zdjęciu prezentuje się niezwykle ponętnie i śmiało można powiedzieć, że to jedna z najpiękniejszych wokalistek ze świata disco polo.

Czy Wy również podzielacie to zdanie? Czekamy na Wasze opinie w tym temacie.

Zobacz również: Niezwykła premiera disco polo! Popularni artyści stworzyli hit, który będzie nuciła cała Polska!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  2. Gorąca premiera od popularnego gwiazdora disco polo! Nóżka aż sama chodzi do hitu od Crump
  3. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  4. Gorąca premiera grupy Iskar! Nowość pt. 'Niepamięć' stanie się wielkim hitem lata?!
  5. Najwięksi gwiazdorzy mediów społecznościowych połączyli siły i nagrali przebój disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami