Reklama
Polecamy


Reklama

Piękni i Młodzi podbijają Wielką Brytanie! Fani oszaleli na ich punkcie! ZOBACZCIE NAGRANIE!

2020-03-11T18:02:00+01:00 Piękni i Młodzi podbijają Wielką Brytanie! Fani oszaleli na ich punkcie! ZOBACZCIE NAGRANIE! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/piekni-i-mlodzi-podbijaja-wielka-brytanie-fani-oszaleli-na-ich-punkcie-1583935586.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/piekniimlodziofficial
Reklama


Ogólna

Piękni i Młodzi zostali zaproszeni do Wielkiej Brytanii, aby zagrać koncerty m.in. w Londynie, czy Birmingham. To co się tam działo zadziwia

Reklama

Piękni i Młodzi to zespół, który wzbudza najwięcej emocji wśród grup grających disco polo. Ich przeboje pokochała cała Polska, a na koncerty przychodzi po kilka tysięcy osób. Tym razem Magda, Daniel oraz Daniel podbili serce fanów w Wielki Brytanii.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Ostatni weekend formacja disco polo spędziła kilka dni poza granicami naszego kraju. Piękni i Młodzi zostali zaproszeni do Wielkiej Brytanii, aby zagrać koncerty m.in. w Londynie, czy Birmingham.

Oby dwa koncerty zostały zarejestrowane przez kamery, a filmiki udostępnione na oficjalnym fanpage zespołu disco polo. W materiale wideo widać jak zgromadzona publiczność bawiła się doskonale w rytm największych przebojów takich jak "Niewiara", czy "Kocham się w Tobie".

To pokazuje, że Piękni i Młodzi potrafią rozbujać każdą publikę nawet poza granicami naszego kraju. Nie bez powodu Piękni i Młodzi są określani jako najpopularniejszy zespół disco polo.

Zobaczcie koniecznie nagranie prosto z Anglii.

Zobacz również: Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!
  2. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  3. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.