Reklama


Reklama

Gorące zdjęcia Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo zrzuciła ubranie!

2019-03-05T20:34:00+01:00 Gorące zdjęcia Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo zrzuciła ubranie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/gorace-zdjecia-magdy-naroznej-wokalistka-disco-polo-wyglada-znakomicie-1551806779.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Życie gwiazd

Magda Narożna najpiękniejszą wokalistką w świecie disco polo?!

Reklama

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Przepiękna lidera zespołu Piękni i Młodzi już nie raz udowodniła, że na scenie jak i poza nią prezentuje się znakomicie.

Obecnie żona Dawida Narożnego oraz mama Gabrysi przebywa z zespołem w USA, gdzie zagra dla Polonii i zaprezentuje największe hity Pięknych i Młodych. 

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Zespól wraz z Magdą Narożną na czele postanowili delikatnie naładować akumulatory przed koncertami i udali się na plażę w Miami. Piękne słońce i wysoka temperatura dały pretekst, aby zrzucić z siebie ubranie i poopalać się oraz wykąpać się w Oceanie.

Wokalistka disco polo w skąpym bikini prezentuje się przepięknie. Magdę już nie raz mogliście zobaczyć na plaży. Tym razem wokalistka wygląda jeszcze lepiej. Od dłuższego czasu Narożna trenowała i dobrze się odżywiała co widać na gorących zdjęciach!

Zobaczcie koniecznie gwiazdę disco polo w skąpym bikini!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!
  2. Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!
  3. Wokalistka disco polo ślepo zakochana?! Do sieci trafiła jej najnowsza produkcja!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.