Reklama


Reklama

Gorąca sesja w łóżku! Przystojny wokalista disco polo odsłonił za dużo?

2019-07-30T21:00:00+02:00 Gorąca sesja w łóżku! Przystojny wokalista disco polo odsłonił za dużo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/przystojny-wokalista-disco-polo-odslonil-za-duzo-goraca-sesja-w-lozku-1564348899.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Myślicie, że Luka Rosi ma szanse zrobić karierę w roli fotomodela?

Reklama

Fanki oszalały na widok boskiego ciała wykonawcy disco polo! Luka Rosi potrafi rozpalić zmysły i pobudzić wyobraźnie do działania! Łóżkowa sesja artysty wywołała szum!

Zobacz również: Gwiazda muzyki disco polo w zmysłowej bieliźnie! Ten model hitem jesieni?! Zobaczcie jak podkreśla biust!

W świecie disco polo nie brakuje młodych, przystojnych i w dodatku dobrze zbudowanych wokalistów, na których widok kolana miękną. Nieważne czy to panna, czy mężatka!

Jest bezwzględny i działa na każdą kobietę! Wiek nie ma znaczenia. Do takich artystów zdecydowanie należy Luka Rosi, który potrafi rozpalić zmysły wszystkich pań.

W branży disco polo jest stosunkowo krótko. Aczkolwiek w błyskawicznym tempie osiągnął szczyt. Jego największym hitem jest przebój zatytułowany „A Ty bądź”.

Ponadto młody wokalista ma na swoim koncie udany duet z samym Marcinem Millerem, który w pewnym sensie jest wyznacznikiem muzyki disco polo.

Niektórzy wykonawcy mogą tylko pomarzyć o duecie z wokalistą zespołu Boys. Owocem ich współpracy są „Winogrona”. Niedawno artysta posunął się o krok dalej.

Pochwalił się swoim nagim ciałem, które momentalnie rozpaliło zmysły fanek! Trzeba przyznać, że wokalista prezentuje się niczym młody bóg!

Zobacz również: Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!

Myślicie, że Luca Rosi ma szanse zrobić karierę w roli fotomodela?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!
  2. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  3. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.