2021-04-13T16:26:00+02:00 Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-w-swiecie-disco-polo-milypan-znow-na-jezykachjpg.jpg

Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?!

Redakcja , 13 Kwiecień 2021  16:26
Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Skoczna aranżacja wraz z imprezowym tekstem idealnie sprawdzi się na wszelkich zabawach.

Reklama

Branża disco polo rzetelnie przygotowuje się do letniego sezonu. Zapowiadane premiery zaczynają kiełkować na przyjaznym podłożu i rozbawiają widzów do łez.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!

Piotr Kołaczyński występujący pod pseudonimem artystycznym MiłyPan, opublikował w sieci swój najnowszy numer „Pij kwiatuszku”. Czy nowy utwór zachwyci fanów i zdobędzie popularność tak jak inne kawałki wokalisty?! Piosenki takie jak „Królowa”, „Małolatki” czy „Melanż” w dość szybkim czasie wbiły się w stały repertuar muzyczny różnych imprez okolicznościowych i plenerowych.

Opublikowany utwór z pewnością osiągnie niebywały sukces. Skoczna aranżacja wraz z imprezowym tekstem idealnie sprawdzi się na wszelkich zabawach. Opowieść o flircie między chłopakiem a dziewczyną, którą artysta nazywa kwiatuszkiem rozweseli widzów. W tym momencie możemy się przenieść na hulankę z pełnym zaopatrzeniem w napoje wyskokowe.

Na klipie zobaczymy piosenkarza, który przechadza się po ogródku cały czas dbając o swoje „zielone dziecko”. Teledysk został zrealizowany przez ekipę Allinteractive Films. Całość tworzy nietuzinkowy komplet, dzięki czemu uśmiech nie zejdzie nam z twarzy.

Zapraszamy do oglądania teledysku! Niezawodny MiłyPan znów na topie!

Zobacz również: Zobaczcie jej figurę! Magda Narożna ostro trenuje! Gwiazda grupy Piękni i Młodzi daje z siebie wszystko!

 

Reklama
Zobacz teledysk: MiłyPan - Pij Kwiatuszku
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Całuśna nowość podbija internet. To będzie kolejny wielki hit disco polo!
  2. Piękna wokalistka zachwyca swoim pięknem! Opadną Wam szczęki! Jest już zaręczona!
  3. Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
  4. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  5. Gwiazdor disco polo sprzedał więcej płyt niż topowe gwiazdy Pop?! W takim tempie MiłyPan trafi na szczyt!
  6. Z teledysku disco polo zrobił film akcji?! To ukłon w stronę ludzi walczących o lepsze jutro!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama