Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-14T14:15:00+01:00 Gorąca premiera od Daj To Głośniej! Petarda muzyczna pt. 'Wróciłeś nad ranem' już w sieci! Przebili naj https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-od-daj-to-glosniej-petarda-muzyczna-pt-wrociles-nad-ranem-juz-w-siecijpg.jpg
Reklama

Gorąca premiera od Daj To Głośniej! Petarda muzyczna pt. 'Wróciłeś nad ranem' już w sieci! Przebili największą konkurencję?

Redakcja , 14 Marzec 2021  14:15
Gorąca premiera od Daj To Głośniej! Petarda muzyczna pt. 'Wróciłeś nad ranem' już w sieci! Przebili największą konkurencję?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowy utwór „Wróciłeś nad ranem” opowiada o relacjach damsko-męskich w humorystycznej oprawie. Świeżo upieczony mąż nie chce podporządkować się zasadom małżeńskim

Reklama

Marzec jest miesiącem, w którym wiele zespołów odkrywa swoje muzyczne karty. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Zobacz również: Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!

Emilia Sanecka, czyli liderka i wokalistka zespołu Daj To Głośniej słynie z pięknego głosu. Band zasłynął z hitu „Mama ostrzegała” i przebił najśmielsze oczekiwania zdobywając ponad 150 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Nowy utwór „Wróciłeś nad ranem” opowiada o relacjach damsko-męskich w humorystycznej oprawie. Świeżo upieczony mąż nie chce podporządkować się zasadom małżeńskim i opuszcza swoją ukochaną, wybierając inne kobiety. Groteskowy tekst, skoczna aranżacja, idealny teledysk zrealizowany przez ekipę Stykky Media zwiastują wzbiciem się produkcji na same szczyty list przebojów.

Gorące ujęcia piosenkarki oraz roztańczonych modelek wraz z występem znanego trenera personalnego Marcina Kota – Paleciaka urozmaiciły teledysk w pełnym tego słowa znaczeniu.

Słowa refrenu „Oj ty draniu, oj ty ,wróciłeś nad ranem, za lasem, za wodą, zabawiałeś obcą pannę” wróżą tłumaczenia się chłopaka przed swoją wybranką. Ciężki żywot mężczyzny po obietnicach na ślubnym kobiercu. Czy utwór stanie się hitem i na stałe zagości na zabawach okolicznościowych? Wysłuchanie piosenki nie pozostawia w tym aspekcie żadnych wątpliwości!

Artyści zapowiedzieli również premierę płyty „Folk disco” na pierwszą połowę 2021 roku, w której zespół pokaże efekty swojej pracy.

Zobacz również: Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Reklama
Zobacz teledysk: Daj To Głośniej - Wróciłeś nad ranem
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  2. Przebój disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Mistrzowie ponownie pokazali prawdziwą klasę!
  3. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  4. Gwiazda z branży disco polo kusi w skąpej bieliźnie! Czy fanki mogą jej zazdrościć idealnego ciała?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej