2021-03-14T14:15:00+01:00 Gorąca premiera od Daj To Głośniej! Petarda muzyczna pt. 'Wróciłeś nad ranem' już w sieci! Przebili naj https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-od-daj-to-glosniej-petarda-muzyczna-pt-wrociles-nad-ranem-juz-w-siecijpg.jpg

Gorąca premiera od Daj To Głośniej! Petarda muzyczna pt. 'Wróciłeś nad ranem' już w sieci! Przebili największą konkurencję?

Redakcja , 14 Marzec 2021  14:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gorąca premiera od Daj To Głośniej! Petarda muzyczna pt. 'Wróciłeś nad ranem' już w sieci! Przebili największą konkurencję?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowy utwór „Wróciłeś nad ranem” opowiada o relacjach damsko-męskich w humorystycznej oprawie. Świeżo upieczony mąż nie chce podporządkować się zasadom małżeńskim

Reklama

Marzec jest miesiącem, w którym wiele zespołów odkrywa swoje muzyczne karty. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Zobacz również: Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?

Emilia Sanecka, czyli liderka i wokalistka zespołu Daj To Głośniej słynie z pięknego głosu. Band zasłynął z hitu „Mama ostrzegała” i przebił najśmielsze oczekiwania zdobywając ponad 150 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Nowy utwór „Wróciłeś nad ranem” opowiada o relacjach damsko-męskich w humorystycznej oprawie. Świeżo upieczony mąż nie chce podporządkować się zasadom małżeńskim i opuszcza swoją ukochaną, wybierając inne kobiety. Groteskowy tekst, skoczna aranżacja, idealny teledysk zrealizowany przez ekipę Stykky Media zwiastują wzbiciem się produkcji na same szczyty list przebojów.

Gorące ujęcia piosenkarki oraz roztańczonych modelek wraz z występem znanego trenera personalnego Marcina Kota – Paleciaka urozmaiciły teledysk w pełnym tego słowa znaczeniu.

Słowa refrenu „Oj ty draniu, oj ty ,wróciłeś nad ranem, za lasem, za wodą, zabawiałeś obcą pannę” wróżą tłumaczenia się chłopaka przed swoją wybranką. Ciężki żywot mężczyzny po obietnicach na ślubnym kobiercu. Czy utwór stanie się hitem i na stałe zagości na zabawach okolicznościowych? Wysłuchanie piosenki nie pozostawia w tym aspekcie żadnych wątpliwości!

Artyści zapowiedzieli również premierę płyty „Folk disco” na pierwszą połowę 2021 roku, w której zespół pokaże efekty swojej pracy.

Zobacz również: Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Wróciłeś nad ranem
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiana gwiazda disco polo przywołała swoim strojem lato! Gwiazda odsłoniła przepiękne ciało!
  2. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo odświeżyła wizerunek! Mała zmiana zagwarantowała Jej efekt WOW!
  4. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  5. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  6. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  7. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  8. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami