Reklama


Reklama

Gorąca premiera Baby Full "Modliszka" trafiła do sieci! Za melodię i słowa odpowiada Sławomir Świerzyński!

2020-11-09T09:50:00+01:00 Gorąca premiera Baby Full "Modliszka" trafiła do sieci! Za melodię i słowa odpowiada Sławomir Świerzyński! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/nowosci-od-popularnego-zespolu-jest-juz-w-sieci-za-ta-produkcja-stoi-sam-cesarz-disco-polo-1604659276.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Formację Baby Full tworzą latorośle znanego i uwielbianego Sławomira Świerzyńskiego. Zespół w branży idzie jak burza,

Reklama

Zdolność do tworzenia wielkich przebojów disco polo, może być uwarunkowana genetycznie. Na potwierdzenie tej tezy, nie powstały jeszcze badania naukowe, ale jest jeden istotny argument, który każe tak właśnie myśleć.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

Baby Full, to grupa muzyków, która z pewnością zdolności muzyczne, odziedziczyła po piekielnie zdolnym tacie. Nazwa zespołu słusznie sugeruje powiązanie z kultowym Bayer Fullem. Formację Baby Full tworzą latorośle znanego i uwielbianego Sławomira Świerzyńskiego. Zespół w branży idzie jak burza, a dowodem na to jest kolejna ich piosenka.

Utwór pt. „Modliszka”, to znakomita produkcja, która przede wszystkim zachęca do dobrej zabawy. W projekcie nie brakuje pięknej kobiety, która wcieliła się w tytułową rolę. Muzyka i tekst stoją na niewyobrażalnie wysokim poziomie, ale tu nie mogło być inaczej. Jak dowiadujemy się z opisu pod publikacją, melodię i treść stworzył sam cesarz polskiej muzyki tanecznej - Sławomir Świerzyński.

Czekamy na wielki sukces tej produkcji, a Was już teraz odsyłamy do obejrzenia i odsłuchania tego, co proponuje Baby Full. 

Zobacz również: Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!
  2. Drapieżna Justyna z Top Girls zachwyca w nowej odsłonie! Fani gwiazdy disco polo mają ciarki na całym ciele.
  3. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.