Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca nowość disco polo od zespołu NoLime!

2019-10-15T13:00:00+02:00 Gorąca nowość disco polo od zespołu NoLime! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/goraca-nowosc-disco-polo-od-zespolu-nolime-1571069834.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dawno nie było tak pozytywnej premiery, z którą mogłaby się utożsamić znaczna część społeczeństwa.

Reklama

Formacja mocno popłynęła! Takiej premiery jeszcze nie było w świecie disco polo. Nowość została zatytułowana „Kolejny dzień” Czyżby szykował się nowy hit w branży disco polo?

Zobacz również: Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?

Zespół NoLime jest stosunkowo młodym wytworem w świecie disco polo. Powstali w 2013 roku z inicjatywy Marcina Felka. Ich początki nie odbiegały od większości wykonawców.

Swoją przygodę z muzyką zaczynali od grania po weselach, różnych eventach i oczywiście festynach rodzinnych. W branży disco polo debiutowali piosenką pod tytułem „Tylko z Tobą”. Wówczas w teledysku wystąpił Sebastian Kowalczyk wraz z Ulą Toczko. Formacja oczywiście ma na swoim również inne kawałki.

To tych najbardziej znanych zdecydowanie należą „Niech mówią co chcą” , „Bądź moim szczęściem” , „Nawet nie wiesz”. Tym razem postawili na nieco inne klimaty. Nagrali teledysk do piosenki pod tytułem „Kolejny dzień”. Za realizacje pomysłowego teledysku odpowiada grupa ZabMedia.

Dawno nie było tak pozytywnej premiery, z którą mogłaby się utożsamić znaczna część społeczeństwa. Naszym zdaniem jest to strzał w dziesiątkę, który zasługuje na miano hitu!

Zgadzacie się?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Wokalistka disco polo dziękuje mężowi za 5 lat małżeństwa! ZOBACZCIE wyjątkowe zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.