Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszające pożegnanie wokalisty disco polo, który utopił się podczas wieczoru kawalerskiego! Łzy cisną się do oczu.

2020-08-17T15:30:00+02:00 Wzruszające pożegnanie wokalisty disco polo, który utopił się podczas wieczoru kawalerskiego! Łzy cisną się do oczu. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wzruszajace-pozegnanie-gwiazdy-disco-polo-lzy-cisna-sie-do-oczu-1597648854.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Nie żyje wokalista disco polo! Artysta bez wahania rzucił na szalę swoje życie, by ratować ludzi, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Reklama

Po wielkich koncertach, szalonej zabawie i tanecznych rytmach disco polo, czasem przychodzi moment tragiczny. Moment, w którym musimy pożegnać bliską osobę.

Zobacz również: Babcia Halinka największą fanką Magdy Narożnej! Gwiazda zdradziła sekrety z życia!

Ostatnio jak grom z jasnego nieba, gruchnęła dramatyczna informacja o śmierci jednego z twórców naszego pięknego gatunku. Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime, zginął śmiercią tragiczną, ale przede wszystkim bohaterską. Artysta bez wahania rzucił na szalę swoje życie, by ratować ludzi, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Niestety, stał się ofiarą własnego heroizmu. Dzisiaj oprócz łez i mnóstwa pytań, pojawiają się również wzruszające pożegnania. Jednym z nich jest ckliwy tekst od zespołu NoLime:

„Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu”.

Niezwykła więź między członkami zespołu została w wymiarze fizycznym zerwana, lecz nic nie jest w stanie wytrącić z pamięci wspaniałego ducha Marcina.

Marcin Felek na zawsze pozostanie w sercu i pamięci zespołu NoLime i całej rodziny disco polo. Wielka postać, z bohaterskim zwieńczeniem godnego życia!

Zobacz również: Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!
  2. Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!
  3. Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.