Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-17T15:30:00+02:00 Wzruszające pożegnanie wokalisty disco polo, który utopił się podczas wieczoru kawalerskiego! Łzy cisną https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/wzruszajace-pozegnanie-gwiazdy-disco-polo-lzy-cisna-sie-do-oczu-1597648854.jpg
Reklama

Wzruszające pożegnanie wokalisty disco polo, który utopił się podczas wieczoru kawalerskiego! Łzy cisną się do oczu.

Redakcja , 17 Sierpień 2020  15:30
Wzruszające pożegnanie wokalisty disco polo, który utopił się podczas wieczoru kawalerskiego! Łzy cisną się do oczu.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nie żyje wokalista disco polo! Artysta bez wahania rzucił na szalę swoje życie, by ratować ludzi, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie

Reklama

Po wielkich koncertach, szalonej zabawie i tanecznych rytmach disco polo, czasem przychodzi moment tragiczny. Moment, w którym musimy pożegnać bliską osobę.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!

Ostatnio jak grom z jasnego nieba, gruchnęła dramatyczna informacja o śmierci jednego z twórców naszego pięknego gatunku. Marcin Felek, wokalista zespołu NoLime, zginął śmiercią tragiczną, ale przede wszystkim bohaterską. Artysta bez wahania rzucił na szalę swoje życie, by ratować ludzi, którzy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Niestety, stał się ofiarą własnego heroizmu. Dzisiaj oprócz łez i mnóstwa pytań, pojawiają się również wzruszające pożegnania. Jednym z nich jest ckliwy tekst od zespołu NoLime:

„Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu”.

Niezwykła więź między członkami zespołu została w wymiarze fizycznym zerwana, lecz nic nie jest w stanie wytrącić z pamięci wspaniałego ducha Marcina.

Marcin Felek na zawsze pozostanie w sercu i pamięci zespołu NoLime i całej rodziny disco polo. Wielka postać, z bohaterskim zwieńczeniem godnego życia!

Zobacz również: Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdeczka disco polo zapomniała się ubrać?! Zobaczcie ponętne ciało zjawiskowej artystki!
  2. Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!
  3. Szok! Centymetry od wpadki gwiazdy disco polo! Chwila nieuwagi i pupa na wierzchu!
  4. Angelika z Top Girls powaliła na kolana publikacją. Czarne kozaki wokalistki disco polo podkreśliły jej zgrabne nogi.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej