Reklama


Reklama

Gorąca miłość w świecie disco polo! Łączy ich nie tylko muzyka!

2019-10-11T13:00:00+02:00 Gorąca miłość w świecie disco polo! Łączy ich nie tylko muzyka! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/goraca-milosc-w-swiecie-disco-polo-laczy-ich-nie-tylko-muzyka-1570741793.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/elwira.mejk facebook: Mariusz Mejk Brodzik
Reklama


Życie gwiazd

Czy małżonkowie mogą podzielać wspólną pasję

Reklama

Wielu fanów disco polo zna artystów wyłącznie od strony muzycznej, scenicznej. Nie każdy wie jakie ich ulubiony artysta ma pasje. Okazuje się, że wśród gwiazd są osoby, które pasjonują się np. żeglarstwem, lub motoryzacją. 

I taką osobą jest Mariusz Brodzik z grupy Mejk. Artysta jest fanem motocykli. Kocha je od 12 roku życia i można powiedzieć, że to dzięki swojemu tacie. To właśnie Tata kupił mu wtedy motorynkę, później sam złożył swój motorower, a teraz po wielu latach od tamtych wydarzeń pozwolił sobie już na dużo większy motocykl.

Zobacz również: „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!

Mariusz przyznał, że jak wraca z trasy koncertowej to mimo zmęczenia zdarza mu się wsiadać na swój jednoślad i ruszać w okoliczne miejscowości. Ta pasja odpręża go jak nic innego, stąd też poświęca jej wiele swojego cennego czasu. 

Również Elwira Mejk - żona Mariusza uwielbia jazdę motocyklem. Mąż zaraził ją zamiłowaniem do jazdy jednośladem - "raz Mariuszek, a raz ja" śmieje się wokalistka, której zdarza się również przed koncertami wskakiwać na motocykl męża.

Czy da się dzielić kilka pasji jednocześnie? Czy małżonkowie mogą podzielać wspólną pasję? Elwira i Mariusz udowadniają że tak. Małżeństwo doskonale odnajduje się również na scenie. Lada moment premierę będzie miała ich kolejna autorska produkcja pt.  "Halo Halo kochanie". Premiera 18 października 2019

Zobacz również: Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco pole spełnił marzenie! W jego ręce trafiło coś, o czym marzył od lat!
  2. Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!
  3. Magda Narożna skomentowała strajk kobiet. Jej postawę poparł popularny artysta disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.