Reklama


Reklama

Genialna propozycja od zespołu Vivat! Nietypowa produkcja disco polo dostępna!

2019-07-25T11:45:00+02:00 Genialna propozycja od zespołu Vivat! Nietypowa produkcja disco polo dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/genialna-propozycja-od-zespolu-vivat-nietypowa-produkcja-disco-polo-dostepna-1563195050.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie posłuchajcie!

Reklama

Zespół Vivat coraz prężniej działa w świecie disco polo. Skrupulatnie dążą do wyznaczonych celów, co przekłada się na sukcesy w życiu zawodowym.

Zobacz również: Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?

Ich piosenki cieszą się sporą popularnością. Panowie w szczególności słyną z takich utworów, jak „Wszystko jest inaczej” , „Krzyk” czy też „Tak niewiele wiem o Tobie” i oczywiście „Pokaże Ci drogę”. 

W ostatnim czasie piosenka zatytułowana „Gdy wstanie dzień” doczekała się cudownego remixu. Trzeba przyznać, że takiego czegoś w świecie disco polo jeszcze nie było.

Panowie słyną z różnych brzmień, a ich kawałki budzą zainteresowanie nie tylko w stacjach radiowych, ale również u osób, które zajmuje się na co dzień tworzeniem nieszablonowych remixów utworów, które cieszą się ogromną popularnością. 

Myślicie, że taka wersja sprzeda się i już niebawem zacznie podbijać wszystkie klubowe parkiety? A może natchnie artystów do stworzenia czegoś pierwotnie niebywałego przy tworzeniu nowej perełki dla swoich wiernych fanów?

Jedno jest pewne, panowie mają ogromny talent i doskonale wiedzą, co robić, aby zachwycić swoich miłośników, którzy wspierają ich w każdej podjętej decyzji.

Zobacz również: Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  2. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  3. Artysta disco polo porzuci wielką scenę muzyczną i zmieni profesję?! Zobaczcie Go w nowym wydaniu!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.