2019-10-31T07:15:00+01:00 Genialna propozycja od zespołu After Party! Premiera disco polo oczarowała wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/genialna-propozycja-od-zespolu-after-party-premiera-disco-polo-oczarowala-wszystkich-1572472974.jpg

Genialna propozycja od zespołu After Party! Premiera disco polo oczarowała wszystkich!

Redakcja , 31 Październik 2019  07:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Genialna propozycja od zespołu After Party! Premiera disco polo oczarowała wszystkich!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Zespół After Party słynie z twórczości na poziomie, która trafia prosto w serca miłośników muzyki tanecznej.

Reklama

Patryka Pegzę śmiało można nazwać mistrzem w tym, co robi. Artysta disco polo potrafi dotrzeć do odbiorców, którzy uwielbiają twórczość na poziomie.

Zobacz również: Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!

Wielu wykonawców próbuje go naśladować i często zastanawiają się, w czym tkwi sukces zespołu After Party. Być może jest nim niezatracony indywidualizm i nie rozglądanie się na innych, tylko tworzenie tego, co płynie prosto z serca.

W branży muzycznej artyści z grupy After Party są znani między innymi z takich utworów, jak „To zawsze moja wina jest” , „Wakacyjne love” , „Pomarańcze” czy też „Bo w końcu musi być dobrze”.

W ostatnim czasie internauci mogli śledzić poczynania Patryka Pegzy, który pracował nad najnowszym teledyskiem do coveru z repertuaru utalentowanej Eleni. Wokalista nagrał klip do piosenki zatytułowanej „Tylko w Twoich dłoniach”. Za realizacje teledysku odpowiada niezastąpiona grupa PN Media.

Kawałek bez wątpienia można zadedykować ludziom, którzy szukają bądź już znaleźli swoją prawdziwą miłość na dobre i na złe. Trzeba przyznać, że utwór w takiej aranżacji brzmi rewelacyjnie.

Zobacz również: Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

Podoba wam się „Tylko w Twoich dłoniach” w wykonaniu zespołu After Party?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  2. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  3. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  4. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  5. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  6. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami