Reklama


Reklama

Genialna premiera Zenona Martyniuka AKCENT! Król disco polo rozkocha całą Polskę tym utworem?!

2020-06-22T17:58:00+02:00 Genialna premiera Zenona Martyniuka AKCENT! Król disco polo rozkocha całą Polskę tym utworem?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/genialna-premiera-zenona-martyniuka-akcent-krol-disco-polo-rozkocha-cala-polske-tym-utworem-1592841514.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Premiera

Niekwestionowanym pionierem, wielkim artystą i znakomitym wokalistą jest Zenon Martyniuk, wielokrotnie nazywany już królem disco polo

Reklama

Odkąd powstała muzyka disco polo, wcześniej zwana muzyką chodnikową, w branży pojawiło się wiele postaci, które budowały twierdzę disco, a potem swoimi utworami biły się o jej utrzymanie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Na dzień dzisiejszy, disco polo, to już księstwo, o którego istnienie z powodzeniem walczą twórcy i miliony fanów. Niekwestionowanym pionierem, wielkim artystą i znakomitym wokalistą jest Zenon Martyniuk, wielokrotnie nazywany już królem disco polo! Utwory mistrza naszego gatunku zna i śpiewa cała Polska.

Kawałki, które wydane zostały kilkanaście lat temu, do dzisiaj piastują wysokie miejsca w muzycznej hierarchii. Doskonałym przykładem nieśmiertelności zespołu Akcent i jego świetnego lidera, jest piosenka pt. „Pragnienie miłości”. Jej złożony tekst i świetną melodię zna każdy, kto choć raz zagłębił się w taneczny nurt.

Na dowód, że ten numer jest ciągle żywy, przychodzimy z informacją o remixie, który właśnie pojawił się w sieci. Dance 2 Disco opublikowało na swoim kanale bardzo taneczną wersję hitu sprzed lat. Nowa odsłona tego przeboju, to świetna kompozycja, która powinna tchnąć drugie życie w i tak bardzo popularny szlagier.

Jeden utwór Zenka Martyniuka może odnieść sukces kilka razy. To doskonale świadczy o wielkości króla muzyki tanecznej. Wielkie ukłony również w kierunku Dance 2 Disco...wziąć na warsztat ideał i oddać ideał, to nie lada sztuka, która z powodzeniem udała się specjalistom od remixu.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!

AKCENT - Pragnienie Miłości

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.