2024-02-20T19:30:00+01:00 "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze! Roxana Orłowska prezentuje nową, dynamiczną wersję swojego hitu "Gdzie Jest Vixa" - przeboju 2023 roku. Posłuchaj już teraz na kanale Szalone remixy https://disco-polo.info/uploads/news/gdzie-jest-vixa-w-nowej-odslonie---roxaok-w-klubowej-premierzejpg.jpg Disco-Polo.info

"Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!


Roxana Orłowska prezentuje nową, dynamiczną wersję swojego hitu "Gdzie Jest Vixa" - przeboju 2023 roku. Posłuchaj już teraz na kanale Szalone remixy

Autor: Adam Begier, 20 Luty 2024  19:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?
 2. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 3. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?

  Roxana Orłowska, znana szerzej jako Roxaok, ponownie zaskakuje swoich fanów, prezentując nową, energetyczną wersję swojego hitu "Gdzie Jest Vixa". Utwór, który już w 2023 roku zdobył serca miłośników muzyki disco polo, powraca w nowym, jeszcze bardziej klubowym brzmieniu, zapowiadając się na kolejny przebój na parkietach.

  "Gdzie Jest Vixa" - Nowa Wersja, Nowe Emocje

  Nowa wersja utworu "Gdzie Jest Vixa" została opublikowana na popularnym kanale YouTube "Szalone remixy", szybko zdobywając uznanie wśród fanów Roxany Orłowskiej oraz miłośników dynamicznych rytmów disco polo. Ta świeża odsłona klasycznego już hitu charakteryzuje się jeszcze większą energią i dynamiką, idealnie wpisując się w potrzeby klubowych parkietów.

  Warto zauważyć, że Roxaok nie boi się eksperymentować z gatunkami, co doskonale widać w tej najnowszej interpretacji swojego utworu. Nowa aranżacja utworu "Gdzie Jest Vixa" łączy klasyczne elementy disco polo z nowoczesnymi, elektronicznymi brzmieniami, co jest świadectwem jej artystycznej wszechstronności.

  Reakcja publiczności na premierę nowej wersji "Gdzie Jest Vixa" jest niezwykle pozytywna. Fani doceniają świeżość i nowoczesność aranżacji, a także to, że Roxana Orłowska zdecydowała się na odświeżenie jednego ze swoich największych hitów. To pokazuje, jak ważne jest dla artysty utrzymywanie żywego kontaktu z fanami i dostosowywanie swojej twórczości do ich oczekiwań.

  Premiera nowej wersji "Gdzie Jest Vixa" jest także doskonałym przykładem, jak można utrzymać popularność utworu, dając mu drugie życie poprzez nowe aranżacje. Roxana Orłowska udowadnia, że disco polo to gatunek, który potrafi się odnawiać i dostosowywać do zmieniających się trendów muzycznych.

  Zapraszamy do posłuchania tej wyjątkowej wersji "Gdzie Jest Vixa" na kanale "Szalone remixy" na YouTube i dołączenia do dyskusji na temat tego, jak nowa aranżacja wpływa na odbiór utworu. Czy nowa wersja przewyższa oryginał? Jakie emocje wywołuje ta energetyczna interpretacja? Udzielcie się w komentarzach i podzielcie się swoimi wrażeniami!

  Zobacz również: Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  2. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!
  3. Zespół Massive - gwiazdy polskich wesel rozbijają bank! Zobaczcie to VIDEO!
  4. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  5. Są identyczni?! Filip Lato wcielił się w Skolima! Zobaczcie nagranie! Artysta może wygryźć króla latino?!
  6. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!
  7. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  8. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie