Reklama

2017-04-24T14:52:00+02:00 Festiwal w Opolu bez disco polo! Nadzieje umiera ostatnia, niestety w tym przypadku już chyba nie ma jakichkolwiek szans! Mowa o muzyce disco polo, która miała się pojawić na Festiwalu w Opolu, Jakiś czas te https://disco-polo.info/uploads/news/2017/04/Festiwal-w-Opolu-bez-disco-polo.jpg

Festiwal w Opolu bez disco polo!

Autor: Adam Begier , 24 Kwiecień 2017  14:52
Festiwal w Opolu bez disco polo!
Źródło zdjęć:
Reklama

Nadzieje umiera ostatnia, niestety w tym przypadku już chyba nie ma jakichkolwiek szans! Mowa o muzyce disco polo, która miała się pojawić na Festiwalu w Opolu, Jakiś czas temu w internecie pojawiła się informacja na temat, że są prowadzone rozmow...

Reklama

Nadzieje umiera ostatnia, niestety w tym przypadku już chyba nie ma jakichkolwiek szans! Mowa o muzyce disco polo, która miała się pojawić na Festiwalu w Opolu, Jakiś czas temu w internecie pojawiła się informacja na temat, że są prowadzone rozmowy, aby na największym wydarzeniu muzycznym w Polsce pojawiła się muzyka disco polo. Niestety jednak tak się nie stanie.

 

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl organizatorzy nie przewidują wykonawców disco polo. „Jarosław Burdek zapowiada, że wykonawcy disco polo nie pojawią się na koncercie muzyki tanecznej. – Nie wykluczamy z definicji żadnego gatunku muzyki. Jeśli będzie uzasadnienie, jeden czy dwa utwory disco polo mogą pojawić się w jakimś momencie festiwalu. Ale w scenariuszu koncertu z muzyką taneczną nie ma wykonawców disco polo” – zdradził serwisowi wirtualnemedia.pl

 

Szkoda, że tak duża impreza nie chce się otworzyć na disco polo. Sami przyznajcie, że występ Zenka, zespołu Mig, czy grupy Boys urozmaicił wydarzenie muzyczne w Opolu.

 


Polecamy
Kiler - Mam Czas

WIKU - Z Tobą Skarbie

Bayera - Zabawmy się



Przeczytaj również:
  1. Gorąca nowość Nokaut pt. „Unosi mnie wiatr”. Ta premiera zapisze się w historii muzyki disco polo?!
  2. HOT! Paula Karpowicz Topky zdradza prawdę na temat profilu w portalu dla dorosłych!
  3. Bartek Padyasek to najlepiej ubrany artysta disco polo?! Król stylu wśród artystów disco polo| ZDJĘCIA
  4. Top Girls - muzyczny fenomen disco polo, który oczarował Wielką Brytanię
  5. Czadoman wyrzuca Putina do kosza! Oto kontrowersyjne nagranie, które wstrząsnęło internetem | ZOBACZ
  6. Najgorętszy zespół disco polo Discoboys rozpala parkiet w klubie Face Club w Olsztynie - zobacz, co się działo! | VIDEO
  7. Opadną Wam szczęki! Magda Narożna Piękni i Młodzi zaskakuje nową stylizacją i figurą! Wygląda oszałamiająco!
  8. Marcin Miller Boys gwiazdą w Manchesterze! Tłumy w Anglii zachwycone muzyką disco polo!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA