Reklama
Polecamy


Reklama

Fenomen – Bo z Tobą pragnę być | NOWOŚĆ

2017-02-16T14:37:49+01:00 Fenomen – Bo z Tobą pragnę być | NOWOŚĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/FENOMEN-Bo-z-Toba-pragne-byc.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Okazuje się, że pochodząca ze Strzelec Krajeńskich grupa Fenomen doskonale odnajduje się w nastrojowych, wręcz balladowych brzmieniach. Po dwóch miesiącach od udostępnienia debiutanckiej produkcji pt. „Serce moje”, której klip zdobył j...

Reklama

Okazuje się, że pochodząca ze Strzelec Krajeńskich grupa Fenomen doskonale odnajduje się w nastrojowych, wręcz balladowych brzmieniach. Po dwóch miesiącach od udostępnienia debiutanckiej produkcji pt. „Serce moje”, której klip zdobył już ponad 267 tysięcy wyświetleń grupa udostępniła coś z myślą o zakochanych!

 

Nowość pt. „Bo z Tobą pragnę być” to iście liryczna deklaracja miłości! Takich słów nie powstydziliby się najwięksi romantycy minionych epok. Jak widać formacja Fenomen nie spoczywa na laurach i dotrzymując słowa, sukcesywnie udostępnia kolejne materiały. Co prawda obecna nowość nie posiada teledysku, jednakże słuchając utworu z pewnością każdy z Was ułoży sobie w myślach swój najpiękniejszy.

 

Utwór skłania do refleksji. Wielu z Was z pewnością po przesłuchaniu tego utworu (a nawet w trakcie) wspomni swoją miłość, tą pierwszą czy drugą, ale na pewno prawdziwą i szczerą. Jak brzmi całość? Przesłuchajcie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!
  2. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!
  3. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.