Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-26T07:10:00+01:00 Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/hit-disco-polo-sprzed-lat-w-nowej-odslonie-wszystko-za-sprawa-zespolu-boys-1606058774.jpg
Reklama

Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!

Redakcja , 26 Listopad 2020  07:10
Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Akcent, Bayer Full, czy Boys, to nazwy zespołów, których przeboje wywindowały muzykę chodnikową, do miary dzisiejszej potęgi

Reklama

Na przestrzeni lat, w branży disco polo powstało mnóstwo niezwykle wartościowych hitów. Artyści w okresie od powstania muzyki tanecznej, do dnia dzisiejszego, dwoili się i troili, by zaspokoić spragnione gusta słuchaczy.

Zobacz również: Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Na rynku do dziś wiodą prym formacje, które budowały imperium disco polo od podstaw. Akcent, Bayer Full, czy Boys, to nazwy zespołów, których przeboje wywindowały muzykę chodnikową, do miary dzisiejszej potęgi. Jedną z „cegieł”, która wymurowała naszą branżę, jest piosenka „Jesteś”, zespołu Boys.

Nie, nie skróciliśmy tytułu mega hitu „Jesteś Szalona”. Chodzi o utwór „Jesteś (Moim Spełnieniem)”. Utwór na tyle mocno zakorzenił się w historii, że jeszcze teraz powstają jego remixy. Standardowo, w przypadku twórczości grupy Boys, za przeróbkę zabrał się Cyja Production.

Piosenka w oryginale budzi ogromne wzruszenie i romantyzm w sercach odbiorców. W remixie wiele się nie zmieniło. Kawałek nadal ma liryczny charakter. Jedynie muzyka przeszła lekką modyfikację, ale to ciągle pierwotne nacechowanie jest główną domeną produkcji.

Przesłuchajcie i napiszcie, jakie wspomnienia przywołuje Wam ten utwór.

Zobacz również: Młoda gwiazda disco polo z odważnym dekoltem. Piersi wokalistki 'biją' po oczach fanów.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo zabawił się refrenem! Efekt nowej produkcji jest piorunujący!
  2. Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!
  3. Najnowsza produkcja duetu disco polo Skalars i Dance 2 Disco jest już dostępna. Uwagę zwraca tekst
  4. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej