Reklama
Polecamy


Reklama

Emocje były nie z tej ziemi! Genialny występ legendy disco polo!

2019-07-06T09:42:00+02:00 Emocje były nie z tej ziemi! Genialny występ legendy disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/emocje-byly-nie-z-tej-ziemi-genialny-wystep-legendy-disco-polo-1562323851.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wielka reaktywacja małej blondyneczki od zespołu Bayer Full!

Reklama

Formacja Bayer Full bez wątpienia należy do elity zespołów disco polo! Jest jednym z najpopularniejszych grup, nurtu polskiej muzyki tanecznej. Na rynku muzycznym istnieje już od ponad 30 lat.

Zobacz również: Urocza Paula z Top Girls z ukochanym na zasłużonych wakacjach! Bajeczne zdjęcia zdradzają co robili!

Lider i jednocześnie wokalista Bayer Full, Sławomir Świerzyński jest niekwestionowanym cesarzem disco polo. Zespół ma na swoim koncie sporo hitów. Jednym ze złotych przebojów jest olśniewająca blaskiem „Blondyneczka”.

Teledysk do piosenki doczekał się kolosalnej liczby wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artystów. Ponadto w ostatnim czasie zespół wystąpili na katowickiej scenie. Jak zwykle muzycy z Bayer Full dali z siebie wszystko. Nie zabrakło największych przebojów grupy, za które fani ich pokochali.

Sławomir zaśpiewał m.in. wyżej wymieniony utwór podczas jednego z ważniejszych koncertów, wakacyjnej trasy dwójki w bajecznych Katowicach. Fani Bayer Full nie kryli zadowolenia i wspólnie z zespołem odśpiewali tę piosenkę.

Formacja ma na swoim koncie również inne hity. Wśród nich jest kawałek zrzeszający Polaków, zatytułowany „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Macie swój ulubiony przebój od zespołu Bayer Full?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  2. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.