Reklama


Reklama

EMILIA z zespołu Daj To Głośniej przeszła ogromną przemianę! Zobaczcie jak wygląda gwiazda disco polo!

2020-06-04T07:15:00+02:00 EMILIA z zespołu Daj To Głośniej przeszła ogromną przemianę! Zobaczcie jak wygląda gwiazda disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-udostepnila-zdjecie-co-za-przemiana-1590355308.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/emiladtg/
Reklama


Życie gwiazd

Piosenkarka zwykle występuje w kultowym już kucyku postawiła na zmianę wizerunku

Reklama

Wokalistki disco polo, bardzo często zaskakują swoich fanów. Niejednokrotnie zaskoczenie to polega na nowej, tanecznej produkcji, ale pojawiają się też niespodzianki bardziej ucieleśnione.

Zobacz również: Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!

Zmienność kobiet nie zna granic i przychodzi czasem dzień, w którym do metamorfozy zwyczajnie musi dojść. Emilka, wokalistka z zespołu Daj to Głośniej, opublikowała zdjęcie, na którym ciężko ją rozpoznać. Artystka zastosowała wyjątkowy makijaż, który totalnie odmienił jej twarz.

To jednak nie koniec wizualnych przekształceń. Piosenkarka zwykle występuje w kultowym już kucyku, a tym razem postawiła na proste włosy. Te „zabiegi” wpłynęły oczywiście bardzo pozytywnie na wygląd Emilii. To piękna kobieta o bardzo charakterystycznej urodzie i ciężko zastosować jakiekolwiek działanie, by odebrać te cechy popularnej gwieździe.

Pod zdjęciem dowiedzieliśmy się tez kilku ciekawych rzeczy, ale jedna jest dla wszystkich najbardziej kluczowa. Solowa kariera artystki wynika z pomysłowości całego zespołu i nie ma mowy o jakimkolwiek rozłamie.

Zespół Daj to Głośniej będzie funkcjonował bez zmian. A my z niecierpliwością czekamy na obie produkcje - „Andrzej Łajdaku” formacji oraz „Sama nie wiem” w wykonaniu ślicznej wokalistki.

Zobacz również: Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!
  2. Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt!
  3. Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.