Reklama
Polecamy


Reklama

EMILIA z zespołu Daj To Głośniej przeszła ogromną przemianę! Zobaczcie jak wygląda gwiazda disco polo!

2020-06-04T07:15:00+02:00 EMILIA z zespołu Daj To Głośniej przeszła ogromną przemianę! Zobaczcie jak wygląda gwiazda disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/popularna-wokalistka-disco-polo-udostepnila-zdjecie-co-za-przemiana-1590355308.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/emiladtg/
Reklama


Życie gwiazd

Piosenkarka zwykle występuje w kultowym już kucyku postawiła na zmianę wizerunku

Reklama

Wokalistki disco polo, bardzo często zaskakują swoich fanów. Niejednokrotnie zaskoczenie to polega na nowej, tanecznej produkcji, ale pojawiają się też niespodzianki bardziej ucieleśnione.

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Zmienność kobiet nie zna granic i przychodzi czasem dzień, w którym do metamorfozy zwyczajnie musi dojść. Emilka, wokalistka z zespołu Daj to Głośniej, opublikowała zdjęcie, na którym ciężko ją rozpoznać. Artystka zastosowała wyjątkowy makijaż, który totalnie odmienił jej twarz.

To jednak nie koniec wizualnych przekształceń. Piosenkarka zwykle występuje w kultowym już kucyku, a tym razem postawiła na proste włosy. Te „zabiegi” wpłynęły oczywiście bardzo pozytywnie na wygląd Emilii. To piękna kobieta o bardzo charakterystycznej urodzie i ciężko zastosować jakiekolwiek działanie, by odebrać te cechy popularnej gwieździe.

Pod zdjęciem dowiedzieliśmy się tez kilku ciekawych rzeczy, ale jedna jest dla wszystkich najbardziej kluczowa. Solowa kariera artystki wynika z pomysłowości całego zespołu i nie ma mowy o jakimkolwiek rozłamie.

Zespół Daj to Głośniej będzie funkcjonował bez zmian. A my z niecierpliwością czekamy na obie produkcje - „Andrzej Łajdaku” formacji oraz „Sama nie wiem” w wykonaniu ślicznej wokalistki.

Zobacz również: Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.