Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-13T11:56:00+02:00 Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/juz-wiemy-kto-wystapi-na-jednym-z-najwiekszych-festiwali-disco-polo-lodz-disco-fest-2020-1602582377.jpg
Reklama

Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Redakcja , 13 Październik 2020  11:56
Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Na scenie wystąpią największe gwiazdy disco polo!

Reklama

Odbiorcy disco polo, nie przegapią żadnej okazji, do spotkania ze swoją ulubioną gwiazdą. Koncerty i wszystkie wydarzenia muzyczne, które sprzyjają takim spotkaniom, cieszą się ogromnym powodzeniem.

Zobacz również: Córka znanego wokalisty disco polo nagrała wyjątkowy utwór! Nagranie podbija sieć!

Szalona zabawa i wysłuchanie ulubionych przebojów, to dobre argumenty, by wziąć udział w takim evencie. Do sieci trafiła właśnie informacja, która bez wątpienia ucieszy fanów! Znamy już listę artystów, którzy wezmą udział w jednym z największych festiwali gatunku disco - Łódź Disco Fest, który planowany jest na dzień 14 listopada w Łódzkiej Atlas Arenie!

Na scenie wystąpią największe gwiazdy: Boys, Top Girls, Jorrgus, Milano, Extazy, News, Akcent, Weekend, Classic, Daj to Głośniej, Mig, Andre, After Party, Camasutra, Defis, Power Play, Miły Pan, Czadoman, Bayer Full, Piękni i Młodzi oraz grupa Playboys! Ta zachwycająca lista idoli, to z pewnością gwarancja najlepszej zabawy!

Będzie to szósta edycja festiwalu, który rok rocznie zbiera tłumy i rozgrzewa publiczność! Poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością, nie mamy więc wątpliwości, że tegoroczna nie będzie inna! 

Zobacz również: Hot! Magda Narożna cała promienieje! Internauci zachwyceni Królową Disco Polo!

Imprezę poleca disco-polo.info!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  2. Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?
  3. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'
  4. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej