Reklama


Reklama

Emila z Daj To Głośniej zrobiła coś wyjątkowego! Posłuchajcie najnowszego nagrania, które podbija całą Polskę!

2020-05-24T13:55:00+02:00 Emila z Daj To Głośniej zrobiła coś wyjątkowego! Posłuchajcie najnowszego nagrania, które podbija całą Polskę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdy-disco-polo-pomagaja-w-walce-z-wirusem-popularna-formacja-robi-co-moze-1590179506.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Tym razem do przedsięwzięcia przystąpił zespół Daj to Głośniej. Popularni twórcy zabrali się za raperską produkcję po raz pierwszy i od razu z miażdżą

Reklama

Jedną z najbardziej popularnych form pomocy w walce z koronawirusem, także wśród gwiazd disco polo, jest publikowanie tzw. Hot16challenge. Zabawa polega na stworzeniu 16-zwrotkowego utworu rapowego.

Zobacz również: Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?

Dzięki tej akcji, wykonawca oraz jego fani, powinni wpłacić choćby drobną sumę na rzecz służby zdrowia, dzielnie pokonującej mordercze zjawisko. Do wyzwania przyłączyło się wiele artystów, na co dzień wykonujących i tworzących muzykę taneczną. Tym razem do przedsięwzięcia przystąpił zespół Daj to Głośniej. Popularni twórcy zabrali się za raperską produkcję po raz pierwszy i od razu z miażdżącym efektem.

Gwiazdy przy okazji opisywania obecnej sytuacji w swoim projekcie, umiejętnie wpletli własne, artystyczne plany. Z produkcji dowiedzieliśmy się, że krążek formacji jest już prawie gotowy, a niebawem pojawi się najnowszy singiel pt. „Andrzej łajdaku”.

Chciałoby się, by ten „srebrny dyliżans” wyrecytowany przez Emilkę, wokalistkę zespołu, który może być symbolem całej branży, w końcu się rozpędził i nigdy więcej nie zatrzymywał nawet na chwilę.

Wielkie brawa i ukłony dla Daj to Głośniej i wszystkich gwiazd disco polo, niosących każdą możliwą formę pomocy w walce z „wirusem w koronie”.

Zobacz również: Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  3. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.