2017-06-27T19:09:00+02:00 „Dziewczyna z cardio” – pierwszy klip Qczaja – śpiewającego trenera-kulturysty! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/dziewczyna-z-cardio-pierwszy-klip-qczaja-spiewajacego-trenera-kulturysty-1498522333.jpg

„Dziewczyna z cardio” – pierwszy klip Qczaja – śpiewającego trenera-kulturysty!

Redakcja , 27 Czerwiec 2017  19:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
„Dziewczyna z cardio” – pierwszy klip Qczaja – śpiewającego trenera-kulturysty!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

"- Akceptacja! To pierwszy krok w spełnieniu marzeń. Sama ucieczka w marzenia bez ich realizacji, daje tylko złudzenia" - Zobaczcie premierę! Hit?!

Reklama

Już od soboty 24 czerwca w telewizji można oglądać autorski klip Qczaja „Dziewczyna
z cardio”.

Wokalista-kulturysta zasłynął coverem utworu „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent, piosenką „Gym song – bary, bice, trice”, która w niespełna 2 miesiące została wyświetlona 2 mln razy. „Dziewczyna z cardio” jest jednocześnie idealnym podkładem muzycznym do intensywnych ćwiczeń na siłowni, a zarazem ma w sobie przesłanie motywujące do wiary we własne marzenia.

- Pasja do aktorstwa, śpiewania, sportu i dawania radości ludziom, jest we mnie na tyle silna, że powstało coś innego, nowego. Moja piosenka i teledysk, ma przede wszystkim poprawić każdemu humor i pokazać, że marzenia można spełniać na wielu płaszczyznach, często skrajnie różnych – mówi z uśmiechem Qczaj.

W marcu tego roku w przerwie między treningami i pracą Daniel założył profil na FB i zaczął aktywnie umieszczać posty na Instagramie. Jego główny cel to motywacja, ale też dzielenie się radością życia i przekazywanie innym pozytywnych emocji.

- Akceptacja! To pierwszy krok w spełnieniu marzeń. Sama ucieczka w marzenia bez ich realizacji, daje tylko złudzenia. Spełnienie ich wiąże się ryzykiem, wysiłkiem, konfrontacją. Akceptacja siebie potrzebna jest do tego, by to ryzyko podjąć i być gotowym na różne reakcje otoczenia, ale i nadarzające się możliwości. Trzeba dać sobie czas i prawo do błędów, prawo do prób. Akceptacja równa się wolność – mówi Qczaj komentując premierę swojego pierwszego teledysku, który jest również kolejnym spełnieniem jego marzeń

Jak widać, zawsze warto walczyć o swoje, spełniać swe marzenia, realizować pasje. Czy ta premiera okaże się hitem tegorocznych wakacji? Artysta zmotywuje swoich odbiorców do działań i kroków, które mogą zmienić ich życie? 

Jako ekipa serwisu disco-polo.info trzymamy kciuki za sukces i polecamy poniższą premierę

Ref. Spotkałem Cię na cardio i wiedziałem ze jest warto
bo jesteś petardą kobietą tak twardą
Spotkałem Cię na cardio i wiedziałem ze jest warto
bo jesteś petardą, kobietą tak twardą

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  2. Nieśmiertelny hit disco polo wszystkich wesel doczekał się nowej wersji! Poznajesz tą piosenkę?!
  3. Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!
  4. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  5. Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!
  6. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami